Wzmacniacz mocy HQ 5-kanałowy Fenton AV340BT

AV340BT

Producenta

Film, gry, muzyka lub karaoke - to wszystko jest możliwe dzięki wzmacniaczowi Fenton AV340BT.

Więcej szczegółów


689,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Bluetooth Tak
USB wbudowane Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Wejście Aux Tak
Pilot w zestawie Tak
Moc 500 Watt

Więcej informacji

Wzmacniacz mocy HQ 5-kanałowy Fenton AV340BT. To 5-kanałowy wzmacniacz surround o łącznej mocy 510W. Wzmacniacz wyposażony jest w Bluetooth, odtwarzacz MP3, USB i oczywiście kilka wejść. Jeśli lubisz śpiewać lub organizować karaoke, Fenton AV340BT jest również doskonałym wyborem ze względu na dwa wejścia mikrofonowe. Wzmacniacz wyposażono również w dynamiczny wyświetlacz z niebieskim podświetleniem. Posiada wymuszone chłodzenie i ochronę przed zwarciem.

Bluetooth i multimedia:

Aby ułatwić odtwarzanie muzyki, AV340BT jest wyposażony w Bluetooth. Wystarczy nawiązać bezprzewodowe połączenie Bluetooth ze smartfonem lub tabletem, a muzyka zostanie bezprzewodowo przesłana ze sparowanego urządzenia do wzmacniacza. Inną opcją jest wewnętrzny odtwarzacz MP3, który może odtwarzać muzykę MP3 bezpośrednio z pamięci USB. Wzmacniacz jest wyposażony w wejście RCA z tyłu do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku, takiego jak odtwarzacz DVD lub odtwarzacz CD. Znajduje się tu również wejście 5.1 do dostarczania dekodowanego dźwięku przestrzennego.

Moc:

Fenton AV340BT jest wyposażony w 5 wyjść do podłączenia głośników. Oba wyjścia przednie mają moc 180W na wyjście. W przypadku innych wyjść dostępne jest 50 W na wyjście. Całkowita moc AV340BT dochodzi więc do 510 W, dzięki czemu można zbudować potężny system surround. Aby dostosować dźwięk do własnych upodobań, wzmacniacz wyposażony jest w regulację tonów wysokich, średnich i niskich. Istnieje również schemat bilansowy.

Śpiew / karaoke:

Wzmacniacz posiada dwa wejścia mikrofonowe, dzięki czemu możliwe jest śpiewanie do ulubionej muzyki. Aby uzyskać wyjątkowo przyjemny dźwięk, można zapewnić sygnałowi mikrofonowemu efekt echa i / lub opóźnienia. W przypadku mikrofonów można również regulować tony niskie i wysokie.

Cechy produktu:

2x 180W wzmacniacz HiFi Surround
Bluetooth
Profesjonalny system karaoke
Odtwarzanie MP3
Pilot do zdalnego sterowania
Wejście audio liniowe i DVD / AC3
2 wejścia mikrofonowe z kontrolą echa i tonu
Szklany panel
Dynamiczny ekran

Wzmacniacz mocy HQ 5-kanałowy Fenton AV340BT:

Moc wyjściowa: 510W
Moc wyjściowa @ 8 Ohm: 180W
Impedancja: 16ohm, 4ohm, 8ohm
Wejście liniowe: 250mV, 47kohm
Zasilanie: 220-240VAC 50Hz
Wymiary: 420 x 330 x 135mm
Waga: 6.3 kg
Gwarancja: 3 lata

30 Inne produkty w tej samej kategorii: