RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw planety Układ Słoneczny zbuduj model DIY do złożenia i pomalowania

MAX161101

Nowy produkt

Zbuduj razem z dzieckiem świecący w ciemności model układu słonecznego. Ten kreatywny zestaw będzie wspaniałym w prowadzeniem w świat astronomii oraz modelarstwa. W skład zabawki wchodzi szablon, na którym znajduje się 8 planet, stojak, 7 kolorów farb, pędzelek oraz mały zestaw do montażu w postaci metalowych drucików, na których mocowane są kulki. Bardzo łatwo i szybko się go buduje dzięki czemu pociecha może wykonać cały model sama przy czym nie zniechęci się do zabawy. Dziecko dzięki zabawie pozna nazwy wszystkich 8 planet oraz ciekawe informacje na ich temat. Idealnie nadaje się dla dzieci, które lubią malowanie, modelowanie i inne prace ręczne. Jest świetnym pomysłem na prezent. Jedna z farb zawartych w zestawie posiada właściwości, które sprawiają, że świeci w ciemności. Można mieszać ją z innymi kolorami farbek aby uzyskać wyjątkowe, błyszczące wykończenie.

Więcej szczegółów


16.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

UKŁAD SŁONECZNY DO ZŁOŻENIA - Zabawka została stworzona dla młodych odkrywców ciekawych świata oraz wszechświata. W zestawie znajduje się układ słoneczny do malowania, farby, pędzelek, stojak oraz zestaw montażowy. Przy odrobinie cierpliwości i wytrwałości powstanie niesamowity model układu słonecznego, który będzie wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju lub prezentem od serca.

ŚWIECI W CIEMNOŚCI - zestaw posiada 7 intensywnych kolorów, na które pomalować możemy model. Jeden z nich (biały) powoduje, że pomalowana nim planeta świeci w ciemności. Dzięki temu układ słoneczny świetnie sprawdzi się jako lampka nocna, która wieczorem umili dziecku zasypianie.

ŁATWY W MONTAŻU - model niezwykle szybko i łatwo się składa, dzięki czemu dzieci mogą robić to samodzielnie, bez pomocy rodziców/opiekunów. Wystarczy wykręcić kawałki modelu z szablonu, złożyć połówki planet w całość, a następnie włożyć metalowe pręciki w otwory na dole kulek i przymocować do stojaka. Możemy pomalować planety przed lub po złożeniu układu słonecznego.

KREATYWNA ZABAWA - zabawka nie tylko świetnie zajmie czas dziecka. Nauczy go również cierpliwości, staranności i rozwinie kreatywność. Przy okazji pociecha może przyswoić nazwy planet w naszym układzie słonecznym i dowiedzieć się o nich kilku ciekawych informacji. Jest to idealny, pomysłowy prezent, dla dzieci, które lubią malować, oraz wykonywać inne prace manualne.

Specyfikacja:

Wymiary (szer/dł/wys): 16/10/9cm
Waga w opakowaniu: 0,19kg
Certyfikaty: CE i EN 71
Wiek: 8+

JAK ZŁOŻYĆ MODEL?

1. Wyjmij potrzebne półkule z szablonu wykręcając je. Następnie połącz ze sobą odpowiednie części tworząc planety. W przypadku Saturna trzeba wstawić pierścień między dwie części przed zatrzaśnięciem.

2. Zanim rozpoczniesz malowanie użyj papieru ściernego dołączonego do zestawu aby delikatnie zeszlifować szorstką warstwę planet. Farba będzie nakładała się o wiele łatwiej.

3. Pomaluj planety na wybrane przez siebie kolory. Daj się ponieść wodzy fantazji.

4. Włóż stalowe pręty w planety a następnie wciśnij w ramiona stojaka. (miejsce, w którym powinny znaleźć się poszczególne planety znajdziesz w instrukcji na stronie 4.

5. Wystaw model na działanie światła sztucznego lub promieni słonecznych a następnie zgaś światło i podziwiaj świecący w ciemności układ słoneczny.
Zestaw planety Układ Słoneczny zbuduj model DIY do złożenia i pomalowania

30 Inne produkty w tej samej kategorii: