RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Neocube Cubic Magneto magnetyczne srebrne sześciany

HS-55016

Nowy produkt

Wcześniej swój czas poświęcaliśmy na układankę NeoCube w postaci kulek, z których mogliśmy układać różne arcydzieła, teraz nadeszła era na nowe rozwiązanie czyli srebrne sześciany zwane CUBIC. Znane Ci dotąd zabawki i gadżety to przy nowym cubic neocube mega nuuuda. Nowa odsłona cubic neocube to 125 silnych magnetycznych sześcianów, które możesz modelować, kreować i komponować, jak Ci tylko podpowie wyobraźnia. Nowe, lepsze, mocniejsze!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


95.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Słynny gadżet NeoCube to nowoczesne i mega sprytne puzzle magnetyczne z milionem możliwych rozwiązań. Od kilkunastu już miesięcy kulki neocube podbijają świat, fascynując i wciągając coraz więcej ludzi w każdym zakątku świata, teraz debiutuje w Polsce ich nowa ulepszona wersja - sześcienny neocube.

Neocube możesz dowolnie kształtować, układać, użyć jako magnesu na lodówkę lub do zrobienia oryginalnej biżuterii. Świetnie służy jako gadżet w podróży, zabawka na szkolną przerwę czy odstresowywacz przed egzaminem czy w pracy. Wymyślanie układów i tworzenie dłońmi ponad stu magnetycznych sześcianów przynosi ukojenie zszarganym nerwom i mobilizuje szare komórki.

Pamiętaj jednak, że neocube to nie zwykła kostka, puzzle czy łamigłówka, którą można ułożyć raz na zawsze, jak kostkę Rubika. Tu nie ma końcowego rozwiązania, możliwości ogranicza jedynie nasza własna wyobraźnia!

Specyfikacja:

- magnetyczny multitalent o tysiącu zastosowań
- prawdziwy gadżet na miarę XXI wieku
- 125 magnetycznych sześcianów w ozdobnej puszce
- zalecane od 12 lat (ze względu na małe elementy)
- wymiar sześcianu 5 mm x 5mm x 5mm
- kolor: srebrny

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: