RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wykopaliska dinozaur Pterozaur świetna zabawa w archeologa zestaw do odkopania i złożenia

HS-632

Nowy produkt

Jeśli Twoje dziecko ma w sobie nutkę odkrywcy i interesuje się dziejami świata to ten zestaw jest stworzony właśnie dla niego. Domowe wykopaliska nauczą malucha wiele o wielkich zwierzętach, które żyły na Ziemi miliony lat temu. Mały archeolog będzie musiał sam odkopać szkielet PTEROZAURA! Zestaw zawiera bryłę gipsu, w której ukryte są kości PTEROZAURA oraz narzędzia do prowadzenia wykopalisk. Gdy dziecko odnajdzie i oczyści wszystkie kości, będzie mogło z nich złożyć cały szkielet! Dołączona do zestawu kartonowa karta ekspozycyjna zawiera wiele ciekawych informacji na temat tego dinozaura.

Więcej szczegółów

25.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

PTEROZAUR żył w tym samym czasie co dinozaury i prawdopodobnie miał z nimi wspólnego przodka. Nie był jednak gatunkiem dinozaura. Stworzenie to żyło około 220 milionów lat temu. Miało długi kościsty ogon stanowiący około połowy długości całego ciała. Skrzydła pterozaura wyewoluowały z jego przednich nóg. Były przymocowane do ekstremalnie długiego czwartego palca każdej z łap oraz do obu boków ciała pterozaura.

Szczegóły:

- szkielet dinozaura do samodzielnego odkopania i złożenia
- uczy i bawi
- wspaniały i mądry prezent
- wymiary pudełka: 17x22x6 cm
- gotowy szkielet ma około 45 cm długości
- zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia

30 Inne produkty w tej samej kategorii: