RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Piasek kinetyczny 2kg dmuchana piaskownica foremki zestaw pompka

M11711108

Nowy produkt

Takiego zestawu szukają wszystkie mamy. Piasek kinetyczny 2 x 1kg w komplecie z plastikowymi narzędziami, dmuchaną piaskownicą, foremkami oraz pompką. Sam piasek kinetyczny dzięki swym właściwościom nie rozsypuje się, a jego drobinki przyciągają się do siebie. Można go łatwo posprzątać! Jednocześnie zachowuje dużą plastyczność, co pozwala stworzyć dowolne kształty i lepić wszystko co nam się spodoba. Piasek nie przykleja się do rąk i nie brudzi ubrań. Kiedy za oknem wiatr, deszcz czy śnieg, nic nie stoi na przeszkodzie by robić babki! Zestaw piasku dla dzieci zawiera 14 plastikowych foremek, grabki, sito, łopatkę i lejek. Z takimi akcesoriami nie sposób się nudzić. W zestawie z piaskiem kinetycznym jest również dmuchana piaskownica, która pozwoli na utrzymanie porządku w miejscu zabawy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


24.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

ŁATWE MODELOWANIE - piasek jest wyjątkowo plastyczny, można z niego wykonać dowolne, fantazyjne kształty i budowle. Świetnie się skleja, doskonale odwzorowuje kształty foremek i nie rozsypuje się po przybraniu formy. Magiczny piasek nie traci również swoich właściwości. Korzystnie wpływa na integrację sensoryczną dziecka, a także doskonale rozwija wyobraźnię, zdolności plastyczne i manualne.

BEZPROBLEMOWE SPRZĄTANIE - piasek dla dzieci można szybko i bardzo łatwo posprzątać. Drobinki piasku przyciągają się, a to znaczy, że piasek nie będzie się rozsypywał bezwładnie i kurzył. Piasek kinetyczny nie tylko nie brudzi domu, ale również nie przykleja się do małych rączek i ubranek. Po skończonej zabawie wystarczy schować go do woreczka i po bałaganie.

DUŻY ZESTAW - zestaw dla dzieci zawiera: aż 2kg piasku, 14 plastikowych foremek, grabki, sito, łopatkę i lejek. Z takimi akcesoriami nie sposób się nudzić. W zestawie z piaskiem kinetycznym jest również dmuchana piaskownica, która pozwoli na utrzymanie porządku w miejscu zabawy.

BEZPIECZEŃSTWO - piasek jest bezpieczny dla dziecka, posiada certyfikaty CE i EN71.

Specyfikacja:

Certyfikaty: CE, EN71
Różne wersje kolorystyczne: wysyłka losowa
Wiek: powyżej 3 lat (sugerowany wiek 5 lat)
Wymiary piaskownicy (dł/szer/wys): 57x43x7cm
Waga z opakowaniem: 2,5kg

Zawartość zestawu:

- dmuchana piaskownica
- piasek 2 x 1kg
- pompka
- 14 foremek
- grabie, sitko, łopatka, lejek

30 Inne produkty w tej samej kategorii: