RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Klocki magnetyczne 3D konstrukcyjne PUZZLE 8mm 57 elementów neodymowe

M70431167

Nowy produkt

Przestrzenne klocki do budowania różnych obiektów z patyków i magnetycznych kulek. Zestaw zawiera 57 magnetycznych klocków konstrukcyjnych z możliwością łączenia poszczególnych elementów w dowolny sposób i pod różnymi kątami. Można z nich zbudować praktycznie wszystko co wymyślimy. Może to być samochód, motor, piramida, most i wiele innych. Można z nich tworzyć także wzory chemiczne, fizyczne i matematyczne. Ostatnimi czasy jest to jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie. Zabawy i łamigłówki manualne pozwalają na wspaniałe spędzenie czasu zarówno samemu, jak i większym gronie. Większość gier i układanek wymaga od nas prostej reakcji, osiągnięcia ustanowionych z góry celów. Ta natomiast daje możliwość wymyślania własnych, a także zapewnia satysfakcję i radość z efektów!

Więcej szczegółów


20.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 3 lat

Więcej informacji

Cechy produktu:

57 ELEMENTÓW - w zestawie znajduje się 27 kulek oraz 30 prętów w kolorze srebrnym. Pręty posiadają bardzo silne magnesy neodymowe, które przyciągają kulki tworząc niesamowity i intrygujący układ.

KONSTRUKCJE 3D - zestaw umożliwia tworzenie dowolnych konstrukcji, elementy łączą się pod każdym kątem dając dziecku szerokie pole wyobraźni. Możliwość stworzenia dowolnych konstrukcji sprawia, że tego typu puzzle 3D praktycznie się nie znudzą - nawet po wielu tygodniach zabawy.

POBUDZA INTELEKTUALNIE - zabawa z kulkami ćwiczy obie półkule mózgu, wymaga od nas kreatywności oraz wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności tworzenia konstrukcji; mocne pole magnetyczne umożliwia tworzenie niewiarygodnych form geometryczno-przestrzennych.

METALOWE PUDEŁKO - zestaw znajduje się w estetycznym, solidnym, prostokątnym etui ze zdejmowanym wieczkiem, dzięki któremu zestaw można bez problemu zabrać do znajomych, na wycieczkę lub w inne dowolne miejsce.

Specyfikacja:

Kolory: srebrny
Średnica kulek: 8mm
Ilość kulek: 27
Ilość prętów: 30
Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 9/6,5/2,2cm
Waga: 0,17kg
 
Ostrzeżenie: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: