RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dinozaur robot solarny zabawka edukacyjna owad 4w1 do zbudowania

MAX9816190

Nowy produkt

Solarna zabawka 4w1 pozwala na samodzielne złożenie 4 różnych modeli zabawek: dinozaura, robota, machinę wiercącą oraz owada. Zestaw solarny to idealny zestaw dla małego konstruktora, który już od najmłodszych lat uczy się wykorzystywać energię słoneczną do zasilania różnych urządzeń. Zbudowanie tych wszystkich zabawek jest bardzo proste. W zestawie znajduje się również instrukcja obsługi, która pomoże w konstrukcji tych małych urządzeń. Jest to świetna okazja do wspólnej zabawy z dzieckiem. Zabawka działa w momencie kiedy jest wystawiona na zewnątrz podczas słonecznej pogody, bądź wewnątrz, kiedy jest mocne światło z lampy. Wszystko co jest potrzebne do złożenia znajduje się w zestawie. W pierwszym kroku należy złożyć moduł panelu słonecznego oraz silniczek. Pozostałe części można zmieniać w zależności od modelu, który wybraliśmy do złożenia. Zabawka solarna pozwala na ciekawe i radosne spędzenie czasu, ale również wpływa na rozwój intelektualny dziecka oraz wzrost jego umiejętności motorycznych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


19.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilaniepanel solarny

Więcej informacji

Zestaw 4W1 – model pozwala na złożenie 4 różnych modeli tj: dinozaur, robot, machina wiercąca oraz owad. Zabawka zasilana jest światłem słonecznym i nie wymaga baterii.

ZESTAW DO SAMODZIELNEGO ZŁOŻENIA – kompletna zabawka do zbudowania wspólnie z tatą albo bratem. To świetna okazja do wspólnej zabawy z dzieckiem. W zestawie znajduje się instrukcja, w której zawarte są dokładne rysunki pokazujące krok po kroku jak wykonać dany model.

WPŁYWA NA ROZWÓJ DZIECKA – zabawka nie tylko umożliwia ciekawe i radosne spędzenie czasu, ale również wpływa na rozwój intelektualny dziecka oraz wzrost jego umiejętności motorycznych. Dodatkowo rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność, a także uczy współpracy w grupie i usprawnia zdolności społeczno-integracyjne.

PRZENOŚNY – zestaw jest małych gabarytów i zajmuje niewiele miejsce, zatem jego przechowywanie jest niekłopotliwe.

1. ZESTAW DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
2. 4w1 - DINOZAUR / ROBOT / MACHINA WIERCĄCA / OWAD

Dinozaur robot solarny zabawka edukacyjna owad 4w1 do zbudowania

Specyfikacja techniczna:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Wymiary robota (dł/szer/wys): 10/10/6cm
Wymiary dinozaura (dł/szer/wys): 13,5/5,4/8cm
Wymiary owada (dł/szer/wys): 13,7/7/8cm
Wymiary machiny (dł/szer/wys): 11/5/5,5cm
Waga zestawu: 170g
Waga z opakowaniem: 250g

W zestawie znajdują się również:


zestaw części
panel słoneczny
silniczek
zestaw naklejek
instrukcja obsługi

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: