RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kulki magnetyczne 512 sztuk 5mm NeoCube magnesy neodymowe pudełko

M9012559

Nowy produkt

NeoCube to 512 silnych magnetycznych kulek za pomocą których możesz ułożyć różne kształty. Te magnetyczne puzzle pozwolą Ci złączać, gnieść i rozrywać kulki w nieograniczony sposób. Ta nowa zabawka zajmie Twoje dłonie i przyniesie ukojenie nerwów. Możliwości ich układania zależą tylko i wyłącznie od Twojej wyobraźni. 512 magnetycznych kulek. Każda z nich o średnicy 5 mm. Całość znajduje się w metalowej puszce. Zabawy i łamigłówki manualne pozwalają na wspaniałe spędzenie czasu zarówno samemu, jak i większym gronie. Niklowane kulki to bardzo silne magnesy neodymowe, które tworzą niesamowitą i intrygującą łamigłówkę. Magnesy są mocne, a 1 kulka bez problemu podnosi pozostałe 511 kulek, co czyni układankę jeszcze bardziej atrakcyjną! Zestaw jest lekki i niewielkich rozmiarów, zapakowany w estetyczne, okrągłe, metalowe pudełko ze ściąganym wieczkiem. Etui pozwoli na zabranie ich ze sobą do znajomych, na wycieczkę lub w inne dowolne miejsce. Pudełko wyłożone w środku miękką pianką, która spełnia również funkcję ochronną.

Więcej szczegółów


68.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

512 SZTUK w PUSZCE - zestaw zawiera ogromną ilość kulek z silnych magnesów neodymowych o średnicy 5mm, który zapewnia wiele godzin świetnej zabawy umysłowej. Silnie przyciągające się magnesy tworzą niesamowitą i intrygującą łamigłówkę.

POBUDZA INTELEKTUALNIE - zabawa z kulkami ćwiczy obie półkule mózgu, wymaga od nas kreatywności oraz wyobraźni przestrzennej umiejętności i tworzenia konstrukcji; mocne pole magnetyczne umożliwia tworzenie niewiarygodnych form geometryczno-przestrzennych.

METALOWE PUDEŁKO - zestaw znajduje się w estetycznym, solidnym, okrągłym etui ze ściąganym wieczkiem, dzięki któremu kulki można bez problemu zabrać do znajomych, na wycieczkę lub w inne dowolne miejsce.

POMYSŁ NA PREZENT - oryginalny produkt z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej osobie, która będzie przypominała sobie o nas za każdym razem biorąc go do rąk.

Specyfikacja techniczna:

Kolory: srebrny
Średnica: 5mm
Ilość: 512 elementów
Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 9/9/6,3cm
Waga: 0,32kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: