RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duża farma zagroda zwierzątka traktor przyczepa do zabawy pojazdy rolnicze

M42172344

Nowy produkt

Farma zwierzą z dwoma traktorami i przyczepami to zabawka imitująca gospodarstwo rolnicze. Komplet farma składa się ze 102 elementów, a w jego skład wchodzą zwierzątka, zagroda, stajnia, drzewa itp. Składanie zestawu jest niezwykle łatwe ponieważ wystarczy że wciśniesz drzewka w planszę i za pomocą specjalnych złączek złożysz matę. Mając do dyspozycji zwierzątka i pojazdy dzieci mogą odgrywać różne scenki z życia i prac na wsi. Wszystkie małe elementy np. drzewa są wciskane w planszę dzięki czemu nie będą przewracały się podczas zabawy. Będzie to doskonałe wyzwanie dla dzieci, które lubią budować konstrukcje oraz dobrze czują się podczas zabaw manualnych. Dołączone do zestawu traktory i przyczepy do przewożenia zwierząt i drzewa dodatkowo urozmaicają zabawę.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


84.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

102 ELEMENTY - w zestawie znajdują się 102 elementy, które po złożeniu stworzą prawdziwe gospodarstwo wiejskie. W ich skład wchodzą: drzewa, płoty, traktory, stajnia oraz zwierzątka. Będzie to idealna zabawka dla każdego małego rolnika. Zestaw wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest lekkie a zarazem wytrzymałe. Spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci. Zabawka zapakowana jest w estetyczne kolorowe pudełko, które doskonale nadaje się na prezent.

ŁATWE SKŁADANIE - makietę składa się niezwykle łatwo i intuicyjnie. Wystarczy połączyć 4 kawałki planszy za pomocą kółek, które umieszcza się w ich łączeniach. Wszystkie małe elementy np. drzewa są wciskane w planszę dzięki czemu nie będą przewracały się podczas zabawy. Będzie to doskonałe wyzwanie dla dzieci, które lubią budować konstrukcje oraz dobrze czują się podczas zabaw manualnych.

PRZENOŚNY - pudełko w którym znajduje się makieta wyposażone zostało w praktyczną oraz wygodną rączkę. Dzięki niej dziecko może zabrać zabawkę do babci na weekend lub do kolegi. Zestaw jest lekki dzięki czemu pociecha sama będzie mogła nosić swoją zabawkę.

ROZWIJA - zestaw ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka, świetnie rozwija jego zdolności motoryczne, pomaga w rozwinięciu koordynacji wzrokowo-
ruchowej. Budowanie makiety pobudza jego wyobraźnię oraz doskonale rozwija zdolności manualne.

Dane techniczne:

Kolor: wielokolorowy;
Do samodzielnego montażu: tak DIY;
Materiał: tworzywo sztuczne;
Ilość elementów: 102;
Wymiary (dł/szer/wys): 54/62/20cm;
Waga: 1,8 kg;
Waga w opakowaniu: 2 kg.

Zestaw zawiera:

- łącznie 177 elementów
- elementy zagrody i ogrodu
- 3 figurki farmerów
- 4 świnki
- krowa
- pies
- taczka
- beczki
- atrapy warzyw
- naklejki
- instrukcja obrazkowa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: