RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchane rodeo koło do basenu zabawa byk 239 x 196 x 81 cm INTEX 56280

INTEX 56280

Nowy produkt

Dmuchana zabawa dla całej rodziny Byk i Rodeo firmy Intex #56280. Takiej zabawki jeszcze nie było. Nie dość, że integruje ze sobą wszystkich uczestników to łączy ze sobą elementy sportu i rywalizacji. Dmuchane rodeo to zabawa w wodzie, zamiast wylegiwać się na leżaku lub piasku wskakuj na byczka. Rodeo sprawdzi się w dużym basenie ogrodowym lub w jeziorze. Idealna dla dzieci i dorosłych. Duży byk z porożem wygląda dość realistycznie. Na jego karku znajduje się tylko jeden uchwyt tak jak w prawdziwym rodeo. Byk na dmuchanej podstawie połączony jest pasami z pompowaną obręczą, kołem o wymiarach 239 x 196cm.

Więcej szczegółów


275.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wiek użytkownikaod 9 lat
Uchwyty do trzymaniaTak

Więcej informacji

Zasada zabawy jest bardzo prosta. Ochotnik siada na byka, chwyta za obręcz jedną ręką, a drugą unosi do góry. Pozostała czwórka uczestników łapie za uchwyty na obręczy i generuje ruchy na wodzie próbując zrzucić zawodnika z dmuchanego byka. Wspaniała basenowa zabawa na wiele godzin!

Dmuchane rodeo Intex to zabawa dla pięciu osób. Wykonane zostało ze starannością o każdy szczegół. Wyróżnia je wspaniała forma i mocna konstrukcja. Materiał wykorzystany do jego produkcji super odporny winyl o grubości 0,45 mm. Dzięki temu wodne rodeo Intex to zakup na wiele sezonów. Będzie towarzyszyć Ci podczas każdych wakacji, zjazdów rodzinnych i wizyt przyjaciół. Zawsze będą wspominać jak to było u szwagra na rodeo! Wymiary całkowite produktu to 2.39m x 1.96m x 81cm.

Konstrukcja zabawki opiera się na trzech niezależnych komorach powietrza. Na rodeo zamontowano łącznie 5 uchwytów. Jeden na grzbiecie byka, a pozostałe na dmuchanej obręczy dookoła. Wypływając na głęboką wodę pomogą Ci utrzymać się na jej powierzchni.

Cechy produktu:

- realistyczny wygląd byka
- idealny na imprezy
- zabawa dla całej rodziny
- 5 mocnych uchwytów
- dmuchany pierścień zewnętrzny
- 3 komory powietrzne
- łatka naprawcza w zestawie

Specyfikacja:

Wymiary: 239 x 196 x 81 cm
Materiał: PVC
Sugerowany wiek PVC: od 9 lat
Grubość PVC: 0,45 mm
Waga: 6,8 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: