RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchany Tukan Bestway 41437 zabawka do pływania dla dzieci 173 x 91 cm

41437

Nowy produkt

Dmuchany Tukan do pływania to zabawka plażowa dla dzieci od firmy Bestway #41437. Idealny do wypoczywania w basenie ogrodowym lub nad jeziorem. Pływający tukan z kolorowym dziobem i rozłożonym ogonem wygląda ekscytująco. Z pewnością stanie się hitem każdego sezonu kąpielowego. Przeznaczony do pływania dla osób o wadze nie przekraczającej 45kg. Wyprodukowany z grubego winylu jest odporny na różne uszkodzenia i bezpieczny w użytkowaniu. Mocne uchwyty na jego szyi pomagają wejść i zejść z materaca oraz wyciągnąć go na pomost. Ten niepowtarzalny materac marki Bestway pozwoli wesoło spędzić czas, wyróżnić się na plaży, a jednocześnie będzie wspaniałym miejscem do zabawy. Zaskakujący kształt dostojnego ptaka z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego młodego fana wodnych zabaw.

Więcej szczegółów


46.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 6 lat
Materac z pompką bez pompki
Ilość osób jednoosobowy
Uchwyty do trzymania Tak

Więcej informacji

Materac tukan jest dość duży, wygodny i posiada stabilne siedzisko. Odpoczywać na wodzie możesz w pozycji pół leżącej lub siedzącej. Dodatkowo możemy oprzeć się o szyję ptaka i podziwiać widoki. Konstrukcja materaca jest oparta na trzech komorach powietrznych, które odpowiadają za stabilność i pływalność. Tukan bez powietrza zmieści się w dużej torbie, a jego waga wynosi 2,5 kg.

Cechy produktu:

- duży, dmuchany tukan
- wykonany z trwałego PVC
- duży rozmiar
- możliwość oparcia się o szyję Tucana
- dwa mocne uchwyty
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Wymiary: 173 x 91 cm
Materiał: PVC
Ilość komór: 3 komory powietrzne
Dopuszczalne obciążenie: 45kg
Waga: 2,5 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: