RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Latająca kula Disco Led świecąca sterowana ręką copter efekt świetlny

MAX-15RX22

Nowy produkt

Efekt świetlny, kula disco LED sterowana ręką to fajny gadżet na każdą domówkę oraz imprezę. Latająca kula disco przypomina wyglądem mini helikopter lub drona. Produkt jest niewielkich rozmiarów, ale zapewnia mnóstwo radości oraz niesamowite wrażenia i świetną zabawę. Kula jest wykonana z lekkiego, przezroczystego tworzywa o strukturze plastra miodu. W jej środku umieszczono mechanizm, zaś na zewnątrz 4 śmigła. Skrzydełka są giętkie i wytrzymałe, a na spodzie kuli znajduje się włącznik, który wprawia je w ruch i dzięki temu dron może sam wystartować. Kula od pierwszej sekundy i podczas całego lotu emituje piękne, jasne i wielobarwne światło LED, które wygląda szczególnie efektownie, kiedy rozbłyska wieczorem lub w zaciemnionym pomieszczeniu.

Więcej szczegółów


19.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wbudowany akumulatorTak

Więcej informacji

Mini helikopter przypomina niewiarygodny obiekt latający i z pewnością będzie wyśmienitą frajdą dla miłośników fantastyki i statków kosmicznych czy też osób zainteresowanych ufologią.

Urządzenie zostało wyposażone w technologię podczerwieni, dzięki czemu można sterować nim za pomocą ręki. Dron wyczuwa obiekty znajdujące się pod nim i reguluje ilość obrotów na sekundę, co powoduje zmianę wysokości lotu. Wystarczy podłożyć dłoń i obserwować, jak unosi się wyżej.

Dzięki niskiej wadze i małym wymiarom, przedmiot uda się bez problemu zabrać ze sobą w dowolne miejsce lub w podróż. Przechowywanie oraz transportowanie jest zupełnie niekłopotliwe. Zabawka nadaje się znakomicie zarówno do zabawy samemu, jak i w większym gronie. Należy używać jej w zamkniętych pomieszczeniach, zachowując ostrożność. Pojazd lewitujący sprawdzi się świetnie jako oryginalny prezent na wiele okazji!

Sama lata - w środku kuli umieszczono mechanizm, na zewnątrz 4 śmigła, a na spodzie znajduje się mały włącznik, który wprawia je w ruch i dzięki temu zabawka może sama wystartować

Giętkie skrzydła są jednocześnie na tyle wytrzymałe, by bez problemu wznieść zabawkę w powietrze.

Kolorowe światło – kula od pierwszej sekundy i podczas całego lotu emituje piękne, jasne i wielobarwne światło LED, które wygląda szczególnie

Sterowana ręką
– urządzenie wyposażone jest w technologię podczerwieni, dzięki czemu można sterować nim za pomocą ręki; dron wyczuwa obiekty znajdujące się pod nim i reguluje ilość obrotów na sekundę, co powoduje zmianę wysokości lotu.

Ładowanie akumulatora
– pojazd latający można ładować za pomocą dołączonego przewodu zasilającego USB, podpinając go np. do komputera lub laptopa.

Specyfikacja:

Wiek: +14 lat
Zasilanie: kabel USB
Wymiary (szer/wys): 14/10,5cm
Waga zestawu: 35g
Waga z opakowaniem: 110g
W zestawie: latająca kula disco oraz kabel zasilający USB

Latająca kula dyskotekowa bez wiercenia w suficie

23 Inne produkty w tej samej kategorii: