RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Walczące czołgi bitewne Leopard 2 imitacja dźwięków silnika i wystrzałów

M6171611B

Nowy produkt

Zestaw dwóch modeli czołgów to gwarancja świetnej zabawy na długi czas. Usiądź za kierownicą jednego z dwóch modeli maszyn bojowych. Oba modele zostały odwzorowane tak, by nie odbiegać od oryginałów. Posiadają obracające się o 360 stopni wieżyczki oraz lufę, która podnosi i opuszcza się. To sprawia, że możesz dosięgnąć przeciwnika z każdej pozycji. Niezależne napędy gąsienic ułatwiają regulowanie prędkości jazdy, manipulację czołgiem przy skrętach oraz umożliwiają wjazd na pochyłość do 30°. Podczas jazdy modele wydają realistyczne dźwięki wystrzałów z działa oraz karabinu maszynowego. Walka pomiędzy przeciwnikami polega na trafieniu go wiązką podczerwieni. Po jednym trafieniu z działa lub pięciokrotnym trafieniu z karabinu gaśnie jedna z czterech zamontowanych na maszynie diod.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


145.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Po postrzale czołg nieruchomieje na chwilę i zanika możliwość jego kontroli, nie może też zostać trafiony. Gdy zgasną dwie diody, tracisz możliwość strzelania z karabinu, po trafieniu i zgaśnięciu trzeciej diody przestaje funkcjonować również działo przeciwpancerne. Po zgaśnięciu wszystkich diod przegrywa się walkę. Po odczekaniu ok. 30 sekund model jest ponownie gotowy do bitwy. Modele są sterowane za pomocą dołączonych nadajników, które są czytelne i bardzo łatwe w obsłudze. Z obsługą urządzeń poradzą sobie nawet najmłodsi wielbiciele militariów. Zestaw ten doskonale sprawdzi się podczas nudnych wieczorów, a także na spotkaniach ze znajomymi jako dodatkowa rozrywka.

Cechy produktu:

REWELACYJNA ZABAWA - wykorzystując do zabawy 2 czołgi o różnych kamuflażach: pustynnym lub leśnym, można rozegrać prawdziwą bitwę. Czołgi posiadają różną częstotliwość (27mhz i 40mhz), która pozwala na zabawę dwóm osobom jednocześnie. Czołg posiada licznik wskazujący ilość trafień, po 4 celnych strzałach bitwa jest wygrana, a przegrany czołg zostaje unieruchomiony na 30 sekund, po upływie tego czasu można wznowić walkę.

GUMOWE GĄSIENICE - czołg posiada napęd na dwie gumowe gąsienice, które wzmacniają przyczepność do podłoża i zwiększają komfort jazdy podczas bitwy. Niezależny system zawieszenia w postaci osobnej sprężyny na każde koło - doskonale sprawdza się na nierównościach.

REALNE ODWZOROWANIE - czołg na odpalenie silnika oraz strzelanie reaguje wibracją całego kadłuba. Zastosowanie światełek i dźwięków sprawia, że pobudza fantazję i jeszcze bardziej zachęca do zabawy.

OBRÓT 360 STOPNI - wieżyczkę możemy obracać w zakresie 360 stopni, na górze znajduje się otwierany właz, w którym znajduje się czołgista z karabinem maszynowym, co jeszcze bardziej pobudza wyobraźnię.

1. OŚWIETLONA WIEŻA

2. CZOŁGISTA Z KARABINEM MASZYNOWYM

3. WŁĄCZNIK ON / OFF

4. WYPROFILOWANY PILOT DO ZDALNEGO STEROWANIA

5. OBRACANA WIEŻYCZKA

6. ZASILACZ DO CZOŁGU

7. AKUMULATOR

8. GĄSIENICOWY UKŁAD JEZDNY

9. LICZNIK TRAFIEŃ

10. SYGNALIZACJA LICZBY TRAFIEŃ

11. PRZEDNIE ŚWIATŁA LED

podczas skrętu w prawo świeci prawa lampa, podczas skrętu w lewo świeci lewa, podczas jazdy prosto świecą obie

Walczące czołgi bitewne Leopard 2 imitacja dźwięków silnika i wystrzałów

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Skala: 1:14
Częstotliwość: 2,4 GHz
Zasilanie: akumulator (w zestawie)
Maksymalna prędkość: 7-8km/h
Zasięg pilota: 30-40m
Dystans walki: 3m
Wymiary czołgu (dł/szer/wys): 33/12/12cm
Wymiary pilota (dł/szer/wys): 12,5/16/4,5cm
Waga zestawu: 1,9kg

W zestawie:

- czołg x2
- multifunkcyjny pilot x2
- akumulator do czołgu x2
- ładowarka x2
- baterie do pilota AA x2
- czołgista z karabinem x2

28 Inne produkty w tej samej kategorii: