RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duży czołg RC zdalnie sterowany War Tank 9993 licznik trafień 2 kolory

Nowy produkt

Zdalnie sterowany czołg to zabawka, która spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Czołg RC WAR Tank 9993 dysponuje bardzo dużą mocą i wjedzie praktycznie wszędzie! Zastosowane światełka i dźwięk sprawiają, że czołg wygląda jak prawdziwy, a to dodatkowo pobudza fantazję i jeszcze bardziej zachęca do zabawy. Czołg jest sterowany w multifunkcyjnego pilota, posiada obrotową wieżę do 360 stopni, a kiedy ustawimy ją w wybranej pozycji możemy oddać strzał. w tym momencie zostanie odtworzony dźwięk oraz odrzut jak na prawdziwym polu bitwy. Kiedy strzał zostanie oddany celnie usłyszymy dźwięk trafionego celu i zgaśnie lampka przegranego znajdująca się z tyłu czołgu. W momencie gdy zgasną wszystkie lampki oznacza to, że bitwa została przegrana i czołg zostanie unieruchomiony na 30 sekund, po upływie tego czasu bitwę można zacząć od nowa.


Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


79.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Doskonały pomysł na prezent! Zakup 2 czołgów umożliwi stoczenie prawdziwej bitwy dla dwóch osób jednocześnie, czołgi posiadają różną częstotliwość.

Czołg składa się z miękkiego, gąsienicowego układu jezdnego, który zapewni doskonałą przyczepność podczas jazdy. W wieżyczce znajduje się otwierany właz, do którego można włożyć czołgistę z karabinem maszynowym. Czołg oraz pilot posiadają osobne zasilania, w zestawie znajduje się akumulator do wielokrotnego ładowania, co pozwala zaoszczędzić dużą ilość pieniędzy wydanych na baterie.

Cechy produktu:

REWELACYJNA ZABAWA – wykorzystując do zabawy 2 czołgi o różnych kamuflażach: pustynnym lub leśnym, można rozegrać prawdziwą bitwę. Czołgi posiadają różną częstotliwość (27mhz i 40mhz), która pozwala na zabawę dwóm osobom jednocześnie. Czołg posiada licznik wskazujący ilość trafień, po 4 celnych strzałach bitwa jest wygrana, a przegrany czołg zostaje unieruchomiony na 30 sekund, po upływie tego czasu można wznowić walkę.
GUMOWE GĄSIENICE – czołg posiada napęd na dwie gumowe gąsienice, które wzmacniają przyczepność do podłoża i zwiększają komfort jazdy podczas bitwy. Niezależny system zawieszenia w postaci osobnej sprężyny na każde koło - doskonale sprawdza się na nierównościach
REALNE ODWZOROWANIE – czołg na odpalenie silnika oraz strzelanie reaguje wibracją całego kadłuba. Zastosowanie światełek i dźwięków sprawia, że pobudza fantazję i jeszcze bardziej zachęca do zabawy.
OBRÓT 360 STOPNI – wieżyczkę możemy obracać w zakresie 360 stopni, na górze znajduje się otwierany właz, w którym znajduje się czołgista z karabinem maszynowym, co jeszcze bardziej pobudza wyobraźnię.

Specyfikacja czołgu:

Wiek: 3+
Skala: 1:14
Częstotliwość: 2,4 GHz
Zasilanie: akumulator
Maksymalna prędkość: 7-8km/h
Zasięg pilota: 30-40m
Dystans walki: 3m
Wymiary czołgu (dł/szer/wys): 33/12/12cm
Wymiary pilota (dł/szer/wys): 12,5/16/4,5cm
Waga zestawu: 1kg
Kolor: zielony lub bużowo (moro lub khaki)

Ciekawe funkcje:

ŚWIATŁA
- przednie lampki diodowe
- oświetlenie wieży
- lufa armatnia
- światła na tylnej burcie sygnalizujące stan bitwy

DŹWIĘKI
- odgłos silnika
- odgłos wystrzału
- odgłos karabinu maszynowego

FUNKCJE PILOTA
- jazda przód / tył
- skręt lewo / prawo
- obrót o 360 stopni (180 stopni w dwie strony)
- obracanie wieżyczki
- strzelanie

W zestawie otrzymasz:

- 1 x czołg
- multifunkcyjny pilot
- akumulator do czołgu
- ładowarka
- baterie do pilota
- czołgista z karabinem

Opis elementów czołgu:

1. OŚWIETLONA WIEŻA
2. CZOŁGISTA Z KARABINEM MASZYNOWYM
3. WŁĄCZNIK ON / OFF
4. WYPROFILOWANY PILOT DO ZDALNEGO STEROWANIA
5. OBRACANA WIEŻYCZKA
6. ZASILACZ DO CZOŁGU
7. AKUMULATOR
8. GĄSIENICOWY UKŁAD JEZDNY
9. LICZNIK TRAFIEŃ
10. SYGNALIZACJA LICZBY TRAFIEŃ
11. PRZEDNIE ŚWIATŁA LED (podczas skrętu w prawo świeci prawa lampa, podczas skrętu w lewo świeci lewa, podczas jazdy prosto świecą obie)

Duży Czołg Zdalnie Sterowany War Tank 9993 Kolory

Duży Czołg Zdalnie Sterowany War Tank 9993 Kolory licznik trafień

28 Inne produkty w tej samej kategorii: