RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stragan dla dzieci supermarket kasa fiskalna cukiernia sklep kawa

MAX-2061360

Nowy produkt

Zabawkowy stragan, cukiernia dla dzieci zawiera w sobie aż 30 elementów, które umożliwiają różnorodne oraz praktyczne wykorzystanie zestawu. Duża ilość części zapewnia niezliczone godziny interesującej, kreatywnej i wielokrotnej zabawy. Dodatkową atrakcją są efekty świetlne oraz dźwiękowe kasy oraz paneli. Do wyboru jest 13 piosenek plus dźwięk włączenia i wyłączenia urządzenia. Postawiona na ladzie interaktywna kasa fiskalna otwiera się i zamyka. Dzieci do zabawy mają również sztucznie pieniądze. Produkty są bezpieczne dla zdrowia oraz posiadają łagodne krawędzie. Taki duży stragan, stoisko, cukiernia wraz z kolorowymi artykułami spożywczymi i akcesoriami to świetne rozwiązanie dla dzieci, które uwielbiają bawić się sklep.

Więcej szczegółów


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownikaod 3 lat

Więcej informacji

Dzieci od małego lubią podpatrywać dorosłych, a taka zabawka pozwala na odgrywanie ról już od najmłodszych lat. Produkt jest rewelacyjnym pomysłem na zabawę, zwłaszcza podczas niesprzyjającej aury, kiedy na zewnątrz jest chłodno lub pada deszcz.

Stragan zawiera wiele starannie wykonanych elementów, które umożliwiają różnorodne oraz praktyczne wykorzystanie zestawu. W skład kompletu wchodzą kolorowe i starannie wykonane m.in. kubek ze słomką, sztućce, szczypce, filiżanki, kawa, tacka, naczynie, dzbanek, ciastka, pączki grill ze stekiem, pizza, kasa fiskalna, panel z przyciskami, piekarnik oraz automat z napojami.

Niewątpliwie dodatkową atrakcją są efekty świetlne oraz dźwiękowe kasy oraz paneli. Panele są zsynchronizowane ze sobą, co sprawia, że naciskając przyciski na jednym, na drugim pojawiają się zielono-niebieskie rozbłyski „tańczące” w rytm wybranej melodii. Do wyboru jest 13 piosenek plus dźwięk włączenia i wyłączenia urządzenia. Panel umożliwia włączenie piosenek świątecznych, muzyki klasycznej oraz innych wesołych melodii. Interaktywna kasa fiskalna otwiera się i zamyka, zaś w środku znajdują się banknoty, a z boku jest miejsce na włożenie karty płatniczej, która uruchamia dźwięk i efekt świetlny po włożeniu do czytnika. Panel z przyciskami można zdjąć ze stojaka i używać w odległości od straganu.

W zestawie stragan a w nim:

- kubek ze słomką
- pojemnik z kawą
- mleczko do kawy
- sztućce i narzędzia 5 sztuk
- filiżanki 2 sztuki
- tacka
- patera z kloszem
- plasterki warzyw 2 sztuki
- dzbanek
- ciastka 6 sztuk
- pączki 4 sztuki
- stek
- pizza
- kasa fiskalna
- zestaw banknotów
- karta płatnicza

Specyfikacja:


Kolor: różnorodny
Materiał: tworzywo sztuczne
Wiek: od 3 lat
Zasilanie: 2 x baterie AA panel z przyciskami; 3 x baterie AA kasa; 3 x baterie AA panel świetlny / brak w zestawie
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary straganu (szer/głęb/wys): 54,5/26/88cm
Waga zestawu: 2,55kg
Waga z opakowaniem: 2,95kg

Ostrzeżenie. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: