RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Sztuczne warzywa owoce zabawki artykuły spożywcze dla dzieci

MAX-94961926

Nowy produkt

Zabawa w gotowanie czy w sklep? Kolorowe warzywa i owoce to świetne elementy zabawy dla małych kucharzy. Zestaw zawiera kolekcję artykułów spożywczych i składa się z 54 części. Duża różnorodność produktów umożliwia interesującą zabawę w robienie zakupów lub przygotowywanie posiłków. Realistyczne miniatury zostały wykonane precyzyjnie, a ich żywe kolory przyciągają uwagę dziecka. Elementy zestawu rozwijają wyobraźnię i pobudzają kreatywność, a także uczą współpracy w grupie i usprawniają zdolności społeczno-integracyjne. Zestaw znakomicie nadaje się do samodzielnej zabawy oraz z dorosłymi lub z innymi dziećmi w większym gronie. Jest przydatny w rozpoznawaniu nazw i kształtów, a także w nauce kolorów oraz liczenia.

Więcej szczegółów


31.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownikaod 3 lat

Więcej informacji

WIELE ELEMENTÓW - zestaw zawiera 54 części, a duża ilość akcesoriów oraz różnorodność produktów to wiele możliwości zabawy
REALISTYCZNE MINIATURY - komplet precyzyjnie odwzorowanych mini artykułów spożywczych umożliwia interesującą zabawę w sklep, w dom lub w gotowanie
PRZENOŚNY - komplet jest lekki i poręczny i łatwo go zabrać ze sobą do przedszkola albo do kolegi. Jego przechowywanie nie jest kłopotliwe.

Specyfikacja:

Kolor: wielokolorowe
Materiał: tworzywo
Wiek: od 3 lat
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary opakowania (szer/wys/grub): 51/41,5/6cm
Waga zestawu: 321g
Waga z opakowaniem: 721g

Zawartość zestawu:

54 elementy - mini produkty żywnościowe (owoce, warzywa, pieczywo, soki w kartonikach, napoje w butelkach, mleko, słodycze, lody, frytki, pizza, hot dog, jajka, kurczak, grzyby, konserwa, talerzyk itp.)

30 Inne produkty w tej samej kategorii: