RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Bramka do kominka ochrona przed oparzeniami bezpieczeństwo płotek

MAX-61421

Nowy produkt

Bramka bezpieczeństwa do kominka wraz z 4 panelowym rozszerzeniem. Ta bramka pozwoli ci cieszyć się widokiem płonącego kominka, bez ryzyka oparzenia się przez dzieci. Pasuje do wszystkich kominków i można ją dowolnie konfigurować. Może pełnić tez funkcję bramki ochronnej do przejść lub schodów. Jej montaż jest szybki i prosty, pozwala na szybką zmianę konfiguracji, przeniesienie lub schowanie konstrukcji. Bramka zamyka się na zatrzask, aby ją otworzyć wystarczy ścisnąć górną część "klamki" i lekko ją unieść, a następnie otworzyć.

Więcej szczegółów


189.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

To bardzo wygodne i może to zrobić nawet jedną ręką. Taki sposób otwarcia sprawia, że dziecko nie otworzy bramki samodzielnie. Ilość funkcji jakie może spełniać bramka jest niezliczona, bramka może posłużyć również jako zagroda dla zwierzaka lub jako zabezpieczenie grilla. Bramki posiadają specjalne demontowane końcówki do przykręcenia do ściany. Bramkę możesz dowolnie rozbudowywać, kupując kolejne komplety.

Wymiar całkowity (szer/wys): 304 x 74,5cm
Waga: 11,5kg

Zestaw zawiera:

- 1 bramka
- 4 boczne panele
- elementy montażowe

28 Inne produkty w tej samej kategorii: