RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Bramka zabezpieczająca na schody drzwi 85-95cm do futryny z rozszerzeniem 7cm

Nowy produkt

Bramka bezpieczeństwa montowana do futryny 85-95cm, uchroni przed przedostaniem się na schody, do przejść bądź do pomieszczeń, w których znajdują się cenne przedmioty lub miejsca stanowiące zagrożenie. Montując ja w drzwiach możesz być pewna, że Twój maluszek sam nigdzie ni pójdzie. Nasza bramka posiada specjalne, silikonowe końcówki, które stabilizują konstrukcję oraz są bezpieczne dla ścian, futryn itp. Dodatkowo posiadają w przeciwieństwie do wielu innych, automatyczny system zatrzaskiwania. Wychodząc nie musisz pamiętać o jej zamknięciu, ponieważ konstrukcja zawiasów sprawia, że bramka zamknie się sama.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


112.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja:

Kolor bramki: czarny lub biały
Bramka pasuje do przejść o szerokości: 85-95cm
Waga zestawu: 4,2kg
Waga z opakowaniem: 5,2kg

AUTOMATYCZNY ZATRZASK – główny zamek działa na zasadzie automatycznego zatrzaskiwania, co podnosi poziom bezpieczeństwa i skutecznie chroni przed przypadkowym otwarciem bramki.
NAKŁADKI OCHRONNE – śruby rozporowe posiadają silikonowe nakładki, które nie tylko zapobiegają ewentualnym uszkodzeniom powierzchni, ale podnoszą stabilność montowanej rozporowo bramki.
MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY – systemowe rozwiązanie pozwala na dodawanie poszerzeń w zależności od indywidualnych potrzeb związanych z szerokością przejść do miejsc docelowych, jakie należy zabezpieczyć. W zestawie znajduje się rozszerzenie 7cm.
METALOWA KONSTRUKCJA – całość wykonana została z lekkiej, ale jednocześnie wytrzymałej, gładko oszlifowanej i łagodnie wykończonej stali, która pomalowana jest farbą.

W zestawie:

- bramka
- rozszerzenie 7 cm
- 4 śruby rozporowe, elementy montażowe

Bramka wyposażona została w podwójne zamknięcie. Główne zamknięcie znajduje się przy zatrzasku i otwiera się poprzez równe naciśnięcie znajdujących się po obu stronach przycisków. Na dole znajduje się dodatkowa zakładka zabezpieczająca, która blokuje uchylaną część bramki.

Bramka jest wykonana z malowanej proszkowo stali i nie posiada ostrych krawędzi. Ponadto specjalnie zaprojektowana konstrukcja zawiasów nie pozwala na przyciśnięcie palców. Zawias górny ma konstrukcję zamkniętą, a jego odległość od ramy wynosi zaledwie kilka milimetrów, co uniemożliwia włożenie tam palców. Dolny zawias zamontowany jest natomiast w konstrukcji ramy i wychodzi prostopadle do skrzydła bramki, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia.

W komplecie znajduje się także rozszerzenie, które pozwala zamontować bramkę w miejscach szerszych o 7cm. Bramka może być używana zarówno z dodatkowym elementem, jak i samodzielnie.

Szeroko otwierane drzwiczki uchylają się w obie strony, co umożliwia swobodne przechodzenie w momencie, kiedy zamek nie blokuje całej bramki. Montaż urządzenia zabezpieczającego, oparty jest na systemie rozporowym. Stalowe śruby wkręca się bezpośrednio w ramę bramki i przez ich odpowiednią regulację, dopasowuje się całość do szerokości przejścia. Stopki przylegające bezpośrednio do ścian lub futryn, posiadają silikonowe nakładki, które nie tylko zabezpieczają powierzchnię podparcia przed ewentualnym zniszczeniem, ale też dodatkowo stabilizują całą konstrukcję i zapobiegają jej przesuwaniu.

W przypadku konieczności zamontowania bramki do nietypowego przejścia lub drzwi, można dokupić wymaganą ilość rozszerzeń w różnych rozmiarach. Ponadto, jeśli istnieje konieczność wykonania niestandardowego rozszerzenia lub dopasowania bramki do zabezpieczenia np. schodów z balustradą, czy też montażu na innej powierzchni, na której standardowe śruby rozporowe mogą być za duże lub zbyt płaskie, wystarczy dokupić specjalne śruby typu "Y".

30 Inne produkty w tej samej kategorii: