RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Blokada drzwi zabezpieczenie przed zamknięciem stoper kotek piankowy

M3014192

Nowy produkt

Biegające dzieci w domu to zwiastun nadchodzącej większej lub mniejszej tragedii. Dzieci ze swoją energią często lądują na drzwiach i zamykają je z hukiem. Łatwo wtedy zapomnieć o palcach albo o młodszym rodzeństwie. Dlatego tak bardzo przydaje się blokada drzwi wykonana z miękkiego, piankowego tworzywa. Zabezpiecza przed gwałtownym ich zamykaniem. Chroni paluszki przed przytrzaśnięciem. Skutecznie blokuje przed trzaskaniem drzwiami. Jest uniwersalna, zakładana na drzwi pasuje do każdego rodzaju drzwi. Tego typu klin do drzwi kotek chroni również przed niepożądanym zatrzaśnięciem drzwi, gdy dziecko i dorosły przebywają w różnych miejscach – maluch nie zatrzaśnie się zatem przypadkiem w pokoju czy nie zamknie niechcąco rodzica w innym pomieszczeniu.

Więcej szczegółów


7.49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

ZABEZPIECZA DRZWI PRZED ZAMKNIĘCIEM – klin do drzwi kotek to dobry pomysł na zabezpieczenie przed przypadkowym zatrzaśnięciem drzwi. Sprawdzi się m.in. w przypadku małych dzieci – wówczas stoper do drzwi kotek chroni dziecięce paluszki przed przytrzaśnięciem.

ORYGINALNY WYGLĄD – stoper do drzwi kotek prezentuje się bardzo atrakcyjnie, więc stanie się nie tylko dodatkiem praktycznym, ale również wesołą ozdobą wnętrza. Z pewnością przypadnie do gustu również dzieciom.

WYTRZYMAŁY – blokada do drzwi kotek wykonana jest z wytrzymałej gumy. Jest nie tylko bardzo trwała, ale również elastyczna oraz lekka, a przy tym zajmuje niewiele miejsca, co również jest ogromną zaletą.

ŁATWA OBSŁUGA – wystarczy wsunąć stoper do drzwi kotek w dolną szczelinę rozdzielającą drzwi i podłogę, a uniemożliwi on zatrzaśnięcie się. Klin do drzwi kotek jest uniwersalny i pasować będzie niemalże do każdego rodzaju wewnętrznych drzwi.

UNIWERSALNY I ŁATWY W UŻYTKU - stoper do drzwi kotek jest bardzo łatwy w zastosowaniu, ponadto pasować będzie do większości drzwi wewnętrznych. Wystarczy wsunąć ten gadżet w szczelinę między podłogą a drzwiami, a klin do drzwi kotek już zacznie pełnić swoją funkcję, chroniąc przed niepożądanym zatrzaśnięciem się drzwi.

BLOKADA DO DRZWI KOTEK JEST ANTYPOŚLIZGOWA - materiał z jakiego została wykonana blokada to guma która jest antypoślizgowa.

Specyfikacja techniczna:

Blokada do drzwi: tak
Antypoślizgowy: tak
Materiał: guma
Wymiary: 9/4/4cm
Waga: 0,3kg
Waga w opakowaniu: 0,038kg

29 Inne produkty w tej samej kategorii: