RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Parawan kominkowy metalowy zabezpieczenie XXL 118x76cm osłona kominka paleniska

M4008787

Producenta

Parawan kominkowy to doskonała osłona, zabezpieczenie paleniska przed dziećmi i zwierzakami. Taki parawan kominkowy znajduje zastosowanie również w przypadku korzystania z kominków z otwartym paleniskiem i brakiem szyby ochronnej zapobiegającej wypadaniu iskier. Skutecznie zabezpiecza podłoże i inne elementy znajdujące się w pobliżu kominka przed przypadkowym zaprószeniem ognia, co mogłoby doprowadzić do pożaru. Parawan wykonany jest ze stalowej ramy oraz drobnej siatki, która pozwala na obserwowanie paleniska, ale jednocześnie stanowi praktyczną osłonę przed ogniem. Trzy połączone zawiasami segmenty parawanu sprawiają, że można dostosować jego ustawienie do aranżacji przestrzeni wokół paleniska. Klasyczny wygląd pasuje do każdego rodzajem wystroju wnętrz. Zabezpieczenia można także używać, aby osłonić grzejnik, kaloryfer bądź piecyk.

Więcej szczegółów


129.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

NAJWIĘKSZY MODEL NA RYNKU – ten model parawanu jest największy na rynku! Jego długość to aż 118cm, a wysokość 76,5cm. W porównaniu do innych sprzedawców ze względu na swój rozmiar NASZ parawan jest najbardziej bezpiecznym modelem.

MATOWE WYKOŃCZENIE – siatka wykonana jest ze stali nierdzewnej co dodaje im klasycznego, surowego wyglądu. Matowe wykończenie sprawia, że zarysowania nie są mocno widoczne. Dodatkowo nie widać na niej mniejszych zabrudzeń, a także delikatnych odbarwień spowodowanych bezpośrednim działaniem ognia. Klasyczna czerń będzie elegancko się prezentować z każdym wnętrzem.

STALOWA SIATKA – efektywnie zabezpiecza podłoże przed kominkiem bądź paleniskiem przed przedostawaniem się na nie strzelających iskier oraz rozpalonych drobin materiału opałowego.

WAŻNE ZABEZPIECZENIE – osłona wykonana jest z trzech połączonych zawiasami segmentów, co umożliwia ustawianie jej zgodnie ze specyfiką budowy kominka oraz indywidualnymi oczekiwaniami.

Cechy produktu:

Kolor: czarny
Materiał: stal
Wymiary (dł/wys): 118/76cm
Szerokość skrzydła: 28cm
Szerokość segmentu środkowego: 61cm
Waga: 3,5kg
Waga z opakowaniem: 3,7kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: