RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zamykany bidon o pojemności 650ml BPA FREE Tritan odporny bezpieczny

Nowy produkt

Doskonały bidon do pracy, szkoły i uprawiania sportu. Dzięki niemu możesz zaopatrzyć się w ciepłą kawę i herbatę. Wygodny bidon o pojemności 650 ml został wykonany w technologii BPA FREE, z nowoczesnego tworzywa o nazwie Tritan™. Charakteryzuje się ono doskonałą odpornością chemiczną, wysoką wytrzymałością cieplną oraz dużą trwałość. Pod wpływem ciepła nie wydziela szkodliwego bisfenolu A. Poza tym materiał jest elastyczny. Posiada takie same właściwości jak szkło, z jednym wyjątkiem jest bardzo wytrzymały. Tritan™ coraz częściej znajduje zastosowanie w produkcji artykułów turystycznych, między innymi butelek, bidonów i pojemników.

Więcej szczegółów


30.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Pojemność650 ml

Więcej informacji

Butelki wykonane z Tritanu, możemy wykorzystywać praktycznie wszędzie, warto je zabrać ze sobą na górski trekking czy letni camping. Możemy ich używać na co dzień i podczas uprawiania różnorodnych sportów. Bardzo trwały i wytrzymały produkt, który posiada satynowe wykończenie.

Dane techniczne:

Materiał : Tritan™
Wymiary: 25,2(wys) x 7,5cm
Kolor: różowy, niebieski, żółty, szary
Pojemność: 650 ml
Zabezpieczenie przed rozlaniem: tak

29 Inne produkty w tej samej kategorii: