RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stacja parowa ceramiczne żelazko do prasowania CR 5027 Camry

CR 5027

Nowy produkt

Stacja parowa CR 5027 składa się z żelazka z ceramiczną stopą oraz zewnętrznego zbiornika na wodę z generatorem pary. To połączenie czyni ze stacji prawdziwego sprzymierzeńca wszystkich prasujących osób. Operowanie żelazkiem ze stacji jest łatwiejsze niż żelazkami standardowymi ze względu na przeniesienie ciężaru wody do zewnętrznego pojemnika z podgrzewaczem. Dodatkowo pojemność stacji wynosząca 1,6l, oraz opcja ciągłego parowania gwarantują znacznie dłuższy czas nieprzerwanej pracy i tym samym zapewniają komfortowe prasowanie dużej ilości ubrań lub innych produktów materiałowych jak obrusy czy serwety. A kiedy woda się wyczerpie, możesz łatwo odłączyć zbiornik i go uzupełnić nawet w czasie pracy żelazka.

Więcej szczegółów


255.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Korzystając z żelazka z generatorem pary CR 5027 nie musisz stać tuż przy ścianie z kontaktem. Przewód zasilający ma 1,65 m, więc sięgnie daleko. Dodatkowo sam przewód doprowadzający parę ma 2 m długości, co daje możliwość postawienia stacji na podłodze i wygodnego operowania na desce do prasowania, lub w pionie. W obu pozycjach żelazko zapewnia silny wyrzut pary.

Cechy produktu:

- Pojemność zbiornika na wodę 1,6l
- Maksymalna moc 2600 Watt
- Strumień parowy 85g/min
- Wyrzut pary 30g
- Możliwość prasowania w pionie
- Możliwość uzupełniania wody podczas prasowania
- Ceramiczna stopa
- Ciśnienie pary 4 bary
- Przewód zasilający o długości 1,65m

11 Inne produkty w tej samej kategorii: