RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw do karaoke Skytec z mikserem i 2 mikrofonami do DVD i PC

Skytec KSM-10

Nowy produkt

Najprostszy zestaw do karaoke KSM składający się z miksera i dwóch mikrofonów. Posiada funkcję kontroli echa oraz regulacją głośności dla każdego mikrofonu osobno. Idealny na wieczorne zabawy w przyjacielskim gronie. Komplet zawiera elementy umożliwiające doskonałą zabawę przy użyciu zestawu kina domowego lub komputerem. Mikser pozwala na podkładanie pod muzykę głosów dwóch osób. W zestawie znajdują się dwa mikrofony oraz niewielki pulpit mikserski, który daje możliwość ustawienia profesjonalnego pogłosu i regulujący głośność mikrofonów.

Więcej szczegółów


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Do kompletu producent dołączył także kabel połączeniowy 3  x RCA - 3 x RCA chinch. Zestaw można podłączyć zarówno do komputera jak i do TV i odtwarzacza DVD.

Jak to działa?

(1) Z kinem domowym (DVD i TV)
Pierwotnie DVD lub kino domowe podłączone jest do telewizora kablem na eurozłączu lub 3xchinch (czerwony i biały dla sygnału audio stereo oraz żółty dla sygnału video). Nowsze urządzenia mogą być podpięte kablem HDMI - wtedy należy podłączyć sprzęt w inny sposób (o tym poniżej). Końcówkę kabla odpinamy od telewizora i podpinamy na wejście (IN) miksera zgodnie z kolorami: czerwony i biały to dźwięk, żółty, sygnał video. Dołączony do zestawu kabel 3xRCA-3xRCA wpinamy  z jednej strony w wyjście miksera (OUT), a z drugiej w wejście telewizora - czyli tam, gdzie pierwotnie prowadził kabel wychodzący z DVD. Mikser podłączamy do zasilania, mikrofony do miksera, wkładamy do DVD płytę z karaoke i możemy już zacząć zabawę.

(2) Z komputerem
Podłączamy mikrofony do miksera karaoke. Mikser do zasilania sieciowego. Kablem 2xchinch-minijack stereo (kabel należy dokupić oddzielnie) podłączamy się z jednej strony do wyjścia (OUT) miksera (chinche), z drugiej natomiast (mini jack stereo) do wejścia mikrofonowego komputera lub laptopa. Teraz wystarczy uruchomić odpowiednie oprogramowanie do karaoke i zacząć zabawę.

(3) Z kinem domowym na HDMI
Jeśli Twój sprzęt do kina domowego lub DVD podłączone jest do telewizora kablem HDMI, to należy podłączyć zestaw karaoke analogicznie jak w pkt. drugim, a więc za pomocą odpowiedniego kabla podłączyć wyjście miksera (OUT) do wejścia mikrofonowego odtwarzacza, amlitunera lub TV. W tych urządzeniach wejście mikrofonowe to z reguły duży jack lub mini jack - dlatego należy użyć tu odpowiedniego kabla (duży jack - 2x chinch lub minijack - 2x chinch).

W komplecie kabel 3xRCA-3xRCA (chinch) - wystarczający do podstawowej wersji podłączenia. Przy innych konfiguracjach należy użyć odpowiednich przewodów, które nie wchodzą w skład zestawu.

Specyfikacja techniczna:

- 2 x wejście mikrofonowe
- 1 x wejście video
- 1 x wyjście muzyczne
- Kontrola echo na 2 mikrofonach
- Zasilanie: zasilacz sieciowy 110-240 Vac
- Napięcie wejściowe: 12 V dc
- Długość kabla mikrofonowego: 1.5 metra
- Wymiary: 50 x 133 x 74 mm
- Waga: 650 gr
- Gwarancja: 3 lata

10 Inne produkty w tej samej kategorii: