RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Bezprzewodowy videodomofon Reer Electronics 7 calowy ekran czujnik ruchu port USB jedna kamera i dwa monitory interkom

XT-700-2L1K

Nowy produkt

Videodomofon w skład którego wchodzą dwie kamery zewnętrzne oraz trzy wyświetlacze LCD o wielkości 7 cali. Komunikują się one ze sobą w sposób bezprzewodowy, a kamera przekazuje obraz do panelu, na którym możesz go zobaczyć. Bezprzewodowa komunikacja pozwala również na zdalne otwieranie furtki po naciśnięciu przycisku. Kamera wykrywa ruch, a diody podczerwieni umożliwiają widoczność nawet w ciemności. Po wykryciu ruchu oraz po naciśnięciu przycisku dzwonka kamera robi zdjęcie lub nagrywa film, dzięki czemu masz wgląd w to, kto przechodził koło Twojego domu lub chciał Cię odwiedzić.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


1,999.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wbudowane głośnikiTak
Przekątna ekranu7 cali
Oświetlenie nocnediody IR
Ilość paneli2 panele
Ilość kamer1 kamera
Połączeniebezprzewodowe

Więcej informacji

Dużą zaletą tego zestawu jest antysabotażowy system, który chroni przed zniszczeniem kamery. W momencie oderwania jej od podłoża wyzwala się alarm dźwiękowy i robione jest zdjęcie. Wszystko zapisywane jest na dołączonej do zestawu karcie pamięci o pojemności 4GB. Panele wewnętrzne wyposażone zostały w funkcję interkomu, która pozwala na porozumiewanie się pomiędzy nimi wewnątrz budynku poprzez wybranie numeru ID panelu. Prezentowany zestaw można rozszerzyć o dodatkowe elementy. Obudowa kamery została wykonana z solidnego szczotkowanego aluminium, a daszek dołączony do zestawu będzie chronił przed opadami i nie zniekształci obrazu.

Panel posiada regulację głośności, jasności, nasycenia kolorów. Kamera ma wybór czasu sterowania elektrozaczepem 3 , 6 , 8 sekund. (długość impulsu). W panelu ustawiamy datę i godzinę. Podczas rozmowy możemy włączyć nagrywanie rozmowy (video) lub możemy zrobić zdjęcie. Jednym przyciskiem możemy w dowolonej chwili włączyć podgląd obrazu z kamery i również możemy nagrać film lub zrobić zdjęcie.


AUTOMATYCZNE NAGRYWANIE - przy włączonej funkcji "Automatic video" jeśli połączenie z kamery nie zostanie odebrane na panelu przez 5 sekund, zostanie automatycznie nagrany film

INTERKOM - funkcja rozmowy pomiędzy panelami wewnątrz budynku
Jeśli w zestawie są 2 wewnętrzne panel lcd wciśnięcie przycisku "OK" spowoduje połączenie z drugim panelm lcd. Jeśli w zestawie są 3 wewnętrzne panele lcd wciśnięcie ↑ spowoduje nawiązanie połączenia z panelem lcd o niższym numerze ID, a wciśnięcie przycisku ↓o wyższym. Połączenie pomiędzy monitorami można zawiesić w trakcie rozmowy. Maksymalny czas połączenia to 90 sekund.

NOCNA WIZJA - kamera urządzenia ma wbudowany czujnik zmierzchowy oraz diody podczerwieni. W przypadku zbyt słabego oświetlenia z zewnątrz czujnik zmierzchowy włącza diody poczerwieni. Kamery widzi obraz nawet w całkowitej ciemności z odległości ok 1,5 metra. Światło podczerwieni nie jest widzialne dla ludzkiego oka.

FUNKCJA ANTYSABOTAŻOWA - kamera zewnętrzna wyposażona jest w alarm antysabotażowy. W przypadku oderwania kamery od podłoża włączy się alarm zarówno w kamerze jak i na panelu wewnętrznym. Maksymalny czas alarmu to 2 minuty. Alarm wyłączamy wciskając "OK" na panelu.

PORT USB - po podłączeniu kabla pod port USB panela mamy na wyświetlaczu dwie opcje do wyboru POWER jeśli podłączamy panel do zasilacza oraz USB jeśli chcemy zgrać dane z karty mikro SD, podłączając panel do komputera.

Specyfikacja techniczna:

Kamera zewnętrzna:

- Zasilanie: bateria litowa BP-6M (1100mAh)
- Pobór prądu: 400mA
- Wymiary: 134 x 74 x 31mm
- Waga: 138g
- Odporność na wodę: IP55
- Do montażu: nadtynkowego
- Materiał wykonania: ABS + metal
- Rozdzielczość: 300,000pixels
- Kąt widzenia: szerokokątna, kąt widzenia 120°
- Oświetlacz podczerwieni: 2 diody podczerwieni
- Czas pracy ciągłej na akumulatorze: do 3 godzin
- Czas czuwania na akumulatorze: do 300 godzin (12-13 dni)
- Czas ładowania akumulatorów: 3 godziny
- Zasilacz sieciowy: 9~16VDC/AC

Panel wewnętrzny:

- Zasilanie: DC9V, panel zasilany jest tylko z dołączonego zasilacza sieciowego
- Pobór prądu: 400mA
- Wymiary: 200 x 150 x 27mm
- Waga: 387g
- Mobilność: panel przenośny lub można powiesić na ścianie
- Typ  wyświetlacza: 7" TFT color screen
- Rozdzielczość wyświetlacza: 640 x 480
- Komunikacja bezprzewodowa: 2.4GHz AFH (Adaptive Frequency Hopping Technique) 2402~2483.5MHz
- Zasilacz zewnętrzny: DC9V 2A
- Zasięg działania w terenie otwartym: maksymalny zasięg wynosi do 300 metrów w terenie otwartym

24 Inne produkty w tej samej kategorii: