Motoryzacja

Zabezpieczenia do samochodów, motorów. Centralne zamki, alarmy samochodowe , narzędzia, kompresory. Pomiar ciśnienia w kołach naszego auta to zasadniczy element jeśli chodzi o komfort jazdy oraz bezpieczeństwa w trakcie podróży. Poza ciśnieniomierzem niezbędnym urządzeniem w naszym samochodzie jest również kompresor samochodowy, który umożliwi n...

Zabezpieczenia do samochodów, motorów. Centralne zamki, alarmy samochodowe , narzędzia, kompresory. Pomiar ciśnienia w kołach naszego auta to zasadniczy element jeśli chodzi o komfort jazdy oraz bezpieczeństwa w trakcie podróży. Poza ciśnieniomierzem niezbędnym urządzeniem w naszym samochodzie jest również kompresor samochodowy, który umożliwi nam pompowanie opon samochodu, a także roweru. Ponadto w naszym aucie przyda się także zestaw pomocniczy. Tego typu zestawy są niezbędne, gdy zepsuje się nam samochód w trakcie podróży. Lina holownicza, linka spinająca, pompka do odsysania paliwa, rękawiczki, latarka te i wiele innych elementów powinny być zawsze pod ręką. Miejscem, w którym mężczyzna intensywnie pracuje nad sobą, czerpie inspiracje, a także świetnie spędza wolny czas, jest warsztat. Jednak samo miejsce to nie wszystko, należy go stopniowo wyposażać w coraz nowsze urządzenia i przyrządy.

Więcej

Motoryzacja Jest 179 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria samochodowe

  Znajdziesz tutaj różne akcesoria potrzebne na co dzień we samochodzie. Na podróż idealnie sprawdzają się organizery na siedzenie. Przyczepiane na zagłówek są wygodne podczas podróży. Szczególnie wtedy gdy brakuje uchwytów na napoje. Elementy wyposażenia takie jak pokrowce, nakładki na pedały, osłony na kierownicę i pasy bezpieczeństwa, dywaniki gumowe oraz materiałowe. Wszelkiego typu akcesoria do zastosowania w kabinie pojazdu.

 • Narzędzia samochodowe

  Pomiar ciśnienia w kołach naszego auta to zasadniczy element jeśli chodzi o komfort jazdy oraz bezpieczeństwa w trakcie podróży. Poza ciśnieniomierzem niezbędnym urządzeniem w naszym samochodzie jest również kompresor samochodowy, który umożliwi nam pompowanie opon samochodu, a także roweru. Ponadto w naszym aucie przyda się także zestaw pomocniczy. Tego typu zestawy są niezbędne, gdy zepsuje się nam samochód w trakcie podróży. Lina holownicza, linka spinająca, pompka do odsysania paliwa, rękawiczki, latarka te i wiele innych elementów powinny być zawsze pod ręką. Podręczne i niewielkie urządzenia do pomiaru ciśnienia w kołach samochodu, do liczenia kroków lub kilometrów. Różnego typu urządzenia wzbogacą nasz warsztat oraz wyposażenia roweru i samochodu. Liczniki rowerowe przydadzą się osobom, które lubią znać przebieg osiągów podczas jazdy. Do urządzeń pomiarowych należą również wykrywacze metali oraz akcesoria. Obsługa wykrywaczy jest niezwykle prosta, a sprawi wiele przyjemności. Różne tryby pracy, ekran LCD i inne technologiczne nowości pozwolą nam na jeszcze dokłądniejsze poszukiwanie skarbów na naszych posesjach i nie tylko.

 • Off-road

  Wyciągarka samochodowa, wyciągarka atv, wyciągarka do lawet, wyciągarki hydrauliczne to sprzęt przeznaczony do sportu motorowerowego polegającym na jeżdżeniu specjalnie przygotowanym samochodem (samochodem terenowym) po nieutwardzonych drogach oraz do samochodów użytkowych a także lawetach. W zależności od terenu, po którym się jeździ wyróżnia się kilka odmian off-roadu: przeprawowy oraz Rock crawling. Wyciągarki elektryczne to urządzenia wspomagające przejazd pojazdów mechanicznych przez trudny teren.

 • Oświetlenie

  DRL to światła do jazdy dziennej, dzięki nim zaoszczędzisz na paliwie i akumulatorze. Światła LED do jazdy dziennej zdecydowanie obniżają zużycie paliwa więc jazda samochodem stanie się bardziej ekonomiczna. Potrzebują mniej prądu i wytwarzają mniejszą ilość ciepła. Lampy robocze LED montowane są na aucie jako dodatkowe oświetlenie do pracy po zmroku lub w ciężkich warunkach. Znajdziesz tutaj lampy oświetleniowe do koparki, jasne światła do cofania samochodem dostawczym oraz belki ledowe montowane na dach lub grill auta. Zestawy xenon umożliwiają instalację, podmianę fabrycznego oświetlenia na żarówki dużo jaśniejsze i lepiej oświetlające jezdnię.

 • Zabezpieczenia

  Piloty do alarmów, monitoring auta, centralny zamek, autoalarm, alarm dla motocykli, czujnik parkowania. Oferujemy Ci urządzenia, które zabezpieczą Twój samochód przed kradzieżą i/lub uszkodzeniem prze osoby trzecie. Oferowane zabezpieczenia to alarmy samochodowe do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, immobilisery, blokady, czujniki ruchu, czujniki wstrząsowe, groty do kluczy i piloty do alarmów, systemy monitoringu auta, lokalizatory GPS, centralne zamki, moduły domykania szyb, czujniki parkowania, automatyczne włączniki świateł, przekaźniki i wiele innych.

 • Zasilanie samochodowe

  Chcesz zasilić swój telefon lub laptopa z gniazda zapalniczki samochodowej? Oferujemy wszelkie samochodowe zasilacze,rozgałęźniki, ładowarki i przetwornica napięcia o różnej mocy. Znajdziesz u nasz przetwornice i redukcje do samochodu zmieniające napięcie z 12V na 24V oraz z 24V na 12V. W celu podłączenia w samochodzie, np. laptopa proponujemy Państwu przetwornice zmieniające napięcie z 12V na 230V oraz z 24V na 230V. Posiadamy przetwornice z izolacją galwaniczną oraz czysty sinus. Takie przekształcenie napięcia pozwala na podłączenie sprzętów domowych zasilanych napięciem 230V w samochodzie gdzie napięcie jest o wiele niższe. Przetwornice występują w różnych wariantach napięcia i mocy - jeżeli potrzebujesz porady odnośnie wyboru prosimy o kontakt.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 179 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 179 elementów