Podświetlane lusterko kosmetyczne ze ściemniaczem LED stojące do makijażu

M82219102

Producenta

Lusterko z podświetleniem LED, które można płynnie regulować zapewni prawidłową widoczność każdej części twarzy, szyi oraz dekoltu.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h

29,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

Podświetlane lusterko kosmetyczne ze ściemniaczem LED stojące do makijażu. Wmontowane w lustro 22 diody zostały umieszczone wokół tafli lustra, zatem emitowane przez nie światło rozchodzi się równomiernie i z wielu stron doświetla miejsca, które wymagają największego skupienia i uwagi. Nachylenie lusterka można regulować w zakresie 180°, co pozwala na dopasowanie go do indywidualnych, aktualnych potrzeb. Stabilna, szeroka podstawka podświetlanego lusterka umożliwia jego bezpieczną i sprawną obsługę. Znajduje się w niej także specjalne zagłębienie, w którym w zasięgu ręki można przechowywać aktualnie wykorzystywane, drobne kosmetyki i ich zamknięcia. Oświetlenie uruchamia się za pomocą przełącznika znajdującego się w tylnej części obudowy. Naciśnięcie przycisku dotykowego znajdującego się przy krawędzi lusterka powoduje płynne rozjaśnianie bądź przyciemnianie.

Dzięki regulacji podświetlenia możemy sprawdzić, jak makijaż będzie wyglądał w różnych sytuacjach – od nastrojowej restauracji przez przyciemnione wnętrza klubu aż po mocno doświetlone pomieszczenia. Lusterko podświetlane LED zasilane jest przez 4 baterie AA 1,5V (brak w zestawie).

WYDAJNE OŚWIETLENIE - 22 białe diody umieszczone symetrycznie wokół powierzchni lustra dostarczają odpowiednią ilość światła

REGULACJA NACHYLENIA - zmiana kąta nachylenia lustra pozwala na doświetlenie szczegółów i miejsc

REGULACJA POZIOMU OŚWIETLENIA - przycisk dotykowy umożliwia płynne zwiększanie lub zmniejszanie intensywności emitowanego światła

POJEMNIK NA PODSTAWCE – w podstawce znajduje się zagłębienie, w którym można przechowywać drobne przedmioty, tak aby nie zsunęły się z powierzchni stołu czy blatu.

Podświetlane lusterko kosmetyczne ze ściemniaczem LED stojące do makijażu:

Zasilanie: 4 x bateria AA 1,5V (brak w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 12,5/16,5/26cm
Waga: 395g
Waga z opakowaniem: 550g

Lusterko z podświetlenie LED i ściemniaczem

29 Inne produkty w tej samej kategorii: