RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Zestawy deweloperskie

Wideodomofony deweloperskie są to rozbudowane systemy domofonów wideo wyposażonych w panele LCD z wbudowanymi kolorowymi ekranami oraz kasetami zewnętrznymi wyposażonymi w kamery do podglądu osoby znajdującej się przed głównym wejściem. System wideodomofonów deweloperski mogą składać się z kilku kaset wejściowych i do 999 paneli LCD montowanych ...

Wideodomofony deweloperskie są to rozbudowane systemy domofonów wideo wyposażonych w panele LCD z wbudowanymi kolorowymi ekranami oraz kasetami zewnętrznymi wyposażonymi w kamery do podglądu osoby znajdującej się przed głównym wejściem. System wideodomofonów deweloperski mogą składać się z kilku kaset wejściowych i do 999 paneli LCD montowanych w mieszkaniach. Największą zaletą tego typu systemów jest bezpieczeństwo, otwarcie drzwi może nastąpić za pośrednictwem panelu LCD, po wpisaniu odpowiedniego kodu za pomocą klawiatury znajdującej się na kasecie lub przy pomocy karty IC przykładanej do czytnika wbudowanego w kasetę.

Więcej

Zestawy deweloperskie Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów