Katalog

Dostępność
Wbudowany akumulator
Przekątna ekranu
Wejście AV-in
Wbudowane głośniki
Ilość paneli
Połączenie

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Zestawy deweloperskie

Wideodomofony deweloperskie są to rozbudowane systemy domofonów wideo wyposażonych w panele LCD z wbudowanymi kolorowymi ekranami oraz kasetami zewnętrznymi wyposażonymi w kamery do podglądu osoby znajdującej się przed głównym wejściem. System wideodomofonów deweloperski mogą składać się z kilku kaset wejściowych i do 999 paneli LCD montowanych ...

Wideodomofony deweloperskie są to rozbudowane systemy domofonów wideo wyposażonych w panele LCD z wbudowanymi kolorowymi ekranami oraz kasetami zewnętrznymi wyposażonymi w kamery do podglądu osoby znajdującej się przed głównym wejściem. System wideodomofonów deweloperski mogą składać się z kilku kaset wejściowych i do 999 paneli LCD montowanych w mieszkaniach. Największą zaletą tego typu systemów jest bezpieczeństwo, otwarcie drzwi może nastąpić za pośrednictwem panelu LCD, po wpisaniu odpowiedniego kodu za pomocą klawiatury znajdującej się na kasecie lub przy pomocy karty IC przykładanej do czytnika wbudowanego w kasetę.

Więcej

Zestawy deweloperskie Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów