RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Śpiworek do wózka

Ciepły, pluszowy śpiworek przeznaczony do wózka, gondoli, spacerówki albo na sanki pozwoli na wycieczki oraz spędzanie z czasu z maluszkiem na dworze podczas chłodniejszych dni. Miękki plusz otuli Twojego malucha i ochroni przed zimnem w chłodne dni. Śpiworek do wózka jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, wietrzne i deszczowe. Jest też...

Ciepły, pluszowy śpiworek przeznaczony do wózka, gondoli, spacerówki albo na sanki pozwoli na wycieczki oraz spędzanie z czasu z maluszkiem na dworze podczas chłodniejszych dni. Miękki plusz otuli Twojego malucha i ochroni przed zimnem w chłodne dni. Śpiworek do wózka jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, wietrzne i deszczowe. Jest też uniwersalny ponieważ posiada otwory na pasy pięciopunktowe, trzypunktowe i dwupunktowe. Dzięki temu śpiworek pasuje do większości modeli wózków oraz do nosidełka. Zmienna wielkość osłony na główkę dziecka sprawia, że śpiworek będzie idealny zarówno na jesienne spacery, ale także zimowe komfortowe wyprawy na sankach. Atestowany skład materiału to pewna jakość. W składzie tkaniny śpiworka nie znajdują się szkodliwe substancję.

Więcej

Śpiworek do wózka Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów