Hobby i Zabawa

Tutaj znajdziesz sprzęt optyczny wysokiej jakości, który produkowany jest starannie i pod nadzorem produkcji. Dlatego wiele z oferowanych przez nas przyrządów optycznych posiada dożywotnią gwarancję. W naszym sklepie znajdziesz teleskopy, mikroskopy, lornetki i inne wysokiej jakości przyrządy optyczne oraz akcesoria dopasowane do wszelkich możli...

Tutaj znajdziesz sprzęt optyczny wysokiej jakości, który produkowany jest starannie i pod nadzorem produkcji. Dlatego wiele z oferowanych przez nas przyrządów optycznych posiada dożywotnią gwarancję. W naszym sklepie znajdziesz teleskopy, mikroskopy, lornetki i inne wysokiej jakości przyrządy optyczne oraz akcesoria dopasowane do wszelkich możliwych zastosowań, spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, profesjonalistów oraz amatorów. Posiadamy urządzenia optyczne w bardzo korzystnych cenach. Śmieszne gadżety na imprezę i wesołe prezenty to kolejny dział. Zdalnie sterowane helikoptery RC, samochody RC i łodzie RC dla początkujących i doświadczonych fanów modeli RC gwarantują godziny świetnej zabawy. W dziale wędkarstwo prezentujemy najpopularniejsze i wypróbowane łodzie zanętowe i nawigację morską. Echosonda wędkarska Fishfinder to urządzenie, które bada dno zbiornika wodnego i pokazuje nam gdzie pływają ryby.

Więcej

Hobby i Zabawa Jest 731 produktów.

Podkategorie

 • Modele RC

  Zdalnie sterowane helikoptery RC, samochody RC i łodzie RC dla początkujących i doświadczonych fanów modeli RC gwarantują godziny świetnej zabawy. Przy pomocy nadajnika możemy w pełni kontrolować nasz odbiornik, czyli helikopter RC, samochód RC, samolot RC lub łódź RC. Przy pomocy tego typu zabawek możemy podbić przestworza, ląd i wodę. W zależności od aparatury, ilości kanałów, nadajnika i wszystkich elementów, w które wyposażone są dane modele zależy funkcjonalność i technologia danego pojazdu. Każdy z modeli RC jest gotowy do jazdy zaraz po wyjęciu z pudełka. Znane na całym świecie terenówki RC firmy TRAXXAS charakteryzują się nowoczesną technologią, elektronicznym kontrolerem prędkości oraz idealnym odwzorowaniem. Zaś helikoptery RC mogą nam umożliwić wyczynowy lot oraz akrobacje w powietrzu. Dział został stworzony z myślą o fanach modeli RC, którzy chcą powiększyć swoją kolekcję oraz polepszyć pilotaż i wyostrzyć zmysł równowagi.

 • Rękodzieło i haft...

  Haft diamentowy to sposób na wciągające hobby. Różnego rodzaju mozaiki diamentowe są w ostatnim czasie bardzo modną formą spędzania wolnego czasu. To pomysł na wciągające hobby, które zajmuje na wiele godzin, a jednocześnie pobudza wyobraźnię, wycisza i odstresowuje. Mozaika diamentowa będzie ciekawą opcją na spędzenie wolnego czasu, a efekt ostateczny takiego zajęcia z pewnością zrobi wrażenie na każdym. Haft diamentowy to bardzo ciekawe hobby dla osób, które na co dzień muszą być bardzo skupione w pracy umysłowej lub każdego dnia narażone są na duży stres. Układanie mozaiki diamentowej pozwala wyciszyć umysł i odciąć się od rzeczywistości i towarzyszących jej niejednokrotnie problemów. To bardzo dobra metoda na odstresowanie się i wypoczynek ciała i umysłu.

 • Przyrządy optyczne

  W naszym sklepie znajdziesz sprzęt optyczny wysokiej jakości, który produkowany jest starannie i pod nadzorem produkcji. Dlatego wiele z oferowanych przez nas przyrządów optycznych posiada dożywotnią gwarancję. W naszym sklepie znajdziesz teleskopy, mikroskopy, lornetki i inne wysokiej jakości przyrządy optyczne oraz akcesoria dopasowane do wszelkich możliwych zastosowań, spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, profesjonalistów oraz amatorów. Posiadamy urządzenia optyczne w bardzo korzystnych cenach.

 • Śmieszne gadżety

  Czas na super zabawę i trochę humoru. Śmieszne gadżety to dział dla każdego wesołka. Znajdziesz u nas najfajniejsze gadżety do kuchni, łazienki i okolicznościowe prezenty, których nikt nie powtórzy. Twój niespotykany upominek będzie wyjątkowy. Pozornie zwykły długopis z kamerą, który nagrywa to co się dzieje w otoczeniu. Znajdź dla siebie oryginalny kubek muzyka lub lodówkę na USB i ciesz każdą chwilą. Gigantyczna piersiówka, pilot do sterowania kobietą, perła miłości to tylko kilka naszych produktów. Niespotykany prezent dla niej, prezenty dla niego czy śmieszne wynalazki? Wszystko to znajdziesz w tym dziale.

 • Wędkarstwo

  Na dłuższe posiedzenia nad wodą oferujemy krzesełko rozkładane z torbą termiczna lub lekki taboret, który szybko złożysz i zajmuje mało miejsca. Statyw wędkarski zwany tri pod czy sonda do echosondy stanowią akcesoria wędkarskie ułatwiające łowienie ryb. Akcesoria wędkarskie to bardzo duże grono produktów umożliwiających każdemu wędkarzowi lepszą lokalizację ryb oraz szybszy i sprawniejszy połów. Oferta nasza zawiera echosondy przewodowe i bezprzewodowe znanych i polecanych producentów. Urządzenie pokazuje nam na ekranie pływające ryby oraz ich ilość. Widzimy na jakiej głębokości pływają oraz ich rozmiary. Echosonda to elektroniczne urządzenie przeznaczone do pomiaru głębokości wody oraz unoszących się w niej ciał stałych, a także tworów dennych takich jak kamienie, wodorosty i inne przeszkody. Jak sama nazwa urządzenia wskazuje, echosonda używa fal dźwiękowych do określania aktualnej głębokości. Tak zwany impuls sondujący wytwarzany w przetworniku piezoelektrycznym rozchodzi się w wodzie z prędkością ok. 1500 m/s. Fala ultradźwięków odbita zostaje od dna lub innego ciała stałego, powraca na powierzchnię gdzie jest odbierana przez ten sam przetwornik, który przetwarza sygnał na impuls elektryczny. Odnotowany czas pomiędzy wysłaniem i odebraniem impulsu ultradźwiękowego daje informację o odległości od przedmiotu, od którego się odbił. Echosonda wędkarska lub echosonda morska stanowi bardzo pomocne urządzenie do lokalizacji ławicy ryb. Echosondy pozwalają także ocenić temperaturę wody oraz wygląd dna zbiornika aby móc zastosować odpowiednią formę połowu.

 • Wykrywacze metali

  Coraz częściej dostępne i uwielbiane przez amatorów spacerów oraz odkrywców są wykrywacze metali. Firma Cobra Tector prezentuje detektory różnych rodzajów metali. Możemy wybrać wykrywacz odpowiedni dla siebie i zabawić się w poszukiwacza skarbów. Takim urządzeniem możemy wykryć stare monety, broń oraz przedmioty zagubione przez inne osoby w miejscach uczęszczanych. Złote i srebrne pierścionki oraz droga biżuteria często zostaje odnaleziona przez osoby korzystające z wykrywaczy metali. Najwyższy model firmy Cobra Tector CT-1080 jest bardzo czuły i precyzyjny, został przetestowany przez naszą ekipę!

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 731 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 731 elementów