RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kable Audio Video

Kable Audio Video

Oferujemy przewody i kable audio-video do urządzeń multimedialnych używanych w domach, na koncertach i w samochodzie. Są to kable HDMI, S-Video, przewody optyczne TT Toslink oraz USB. Najczęściej występujące są kable z końcówkami RCA czyli popularnie zwane chinch. Odpowiedni zestaw okablowania w Twoim domu zawsze będzie potrzebny. Możesz znaleźć...

Oferujemy przewody i kable audio-video do urządzeń multimedialnych używanych w domach, na koncertach i w samochodzie. Są to kable HDMI, S-Video, przewody optyczne TT Toslink oraz USB. Najczęściej występujące są kable z końcówkami RCA czyli popularnie zwane chinch. Odpowiedni zestaw okablowania w Twoim domu zawsze będzie potrzebny. Możesz znaleźć u nas rozgałęźniki i różne przejściówki potrzebne do połączenia ze sobą kilku urządzeń. Spliter, rozdzielacz sygnału video lub przewodów HDMI przyda się jako baza do podłączenia wszystkim urządzeń w jednym miejscu. Nie będziesz musiał przepinać przewodów chcąc podłączyć konsolę lub DVD przed złącze hdmi. Kablem optycznym prześlesz czysty dźwięk z telewizora do kina domowego albo z multiboxa na wzmacniacz.

Więcej

Kable Audio Video Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 38 elementów