RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kategorie

Maty edukacyjne

Maty edukacyjne stworzone są przede wszystkim z myślą o najmłodszych dzieciach. Zapewniają bobasom mały plac zabaw z grzechotkami a czasami z jakimś instrumentem. W naszej ofercie znalazły się również kolorowe maty termiczne różnych rozmiarów do położenia na zimną podłogę. Dzięki nim bawiące się na niej dzieci są odizolowane od chłodnych płytek....

Maty edukacyjne stworzone są przede wszystkim z myślą o najmłodszych dzieciach. Zapewniają bobasom mały plac zabaw z grzechotkami a czasami z jakimś instrumentem. W naszej ofercie znalazły się również kolorowe maty termiczne różnych rozmiarów do położenia na zimną podłogę. Dzięki nim bawiące się na niej dzieci są odizolowane od chłodnych płytek. Barwna kolorystyka maty ucieszy każdego malucha, a do tego pełni funkcję edukacyjną. Mata termiczne dla dzieci przeważnie są dwustronne i przedstawiają kolorowe obrazki, zwierzątka, samochody itd. Prawidłowy rozwój dziecka wymaga między innymi zapewnienia mu ciekawych i bezpiecznych zajęć, szczególnie w pierwszym etapie życia. Przebywanie na interaktywnej, kolorowej macie edukacyjnej, dostarczy bodźców, które pomogą poznać otaczający dziecko świat.

Więcej

Maty edukacyjne Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów