RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Fotele wiszące kokon

Relaks na świeżym powietrzu po dniu pełnym pracy ukoi nasze zmysły. Odpoczynek fizyczny i psychiczny jest niebywale ważny. Najnowszą propozycją do ogrodu jest wiszący fotel - kokon, czyli bujane krzesło na stelażu wyglądem przypominające liść. W komplecie z poduszkami możesz je postawić w ogrodzie, balkonie lub na tarasie. Model Havana2 ma tak d...

Relaks na świeżym powietrzu po dniu pełnym pracy ukoi nasze zmysły. Odpoczynek fizyczny i psychiczny jest niebywale ważny. Najnowszą propozycją do ogrodu jest wiszący fotel - kokon, czyli bujane krzesło na stelażu wyglądem przypominające liść. W komplecie z poduszkami możesz je postawić w ogrodzie, balkonie lub na tarasie. Model Havana2 ma tak duże siedzenie, ze w koszu zmieszczą się aż dwie osoby. Zaś Cobano to wersja jednoosobowa. Zobacz ofertę na nasze fotele wiszące (liść, kula, kokon) i ciesz się wspaniałą aranżacją swojego ogrodu lub tarasu. Możesz wybrać fotel wiszący kokon w kolorystyce pasującej do Twojej aranżacji ogrodu. Fotel wiszące dostarczane są w trzech paczkach, które nie zmieszczą się do samochodu osobowego.

Więcej

Fotele wiszące kokon Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów