RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Płatności

informacje o sposobach płatności w naszym sklepie

  • Korzystając z serwisu płatności internetowych PAYU

    Są to szybkie przelewy za pośrednictwem PAYU. W tym systemie możesz również zapłacić używając swojej karty płatniczej. Transakcje obsługiwane przez "PAYU" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.

  • Przelew bankowy na konto

    Przesyłka zostaje wysłana po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe sklepu. W tytule wpłaty wpisujemy numer swojego zamówienia, który znajdziemy w mailu potwierdzającym dokonanie zakupu w naszym sklepie. Jeżeli jest to zamówienie telefoniczne w tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko.

  • Płatność przy odbiorze

    Płatności dokonują Państwo przy odbiorze przesyłki u kuriera. Po zapłaceniu należnej kwoty kurierowi można przystąpić do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w jego obecności.

  • Zakupy na raty

          Przesyłka zostaje wysłana po podpisaniu i zatwierdzeniu umowy ratalnej naszego partnera Santander Consumer Bank.