Płatności

informacje o sposobach płatności w naszym sklepie

  • Korzystając z serwisu płatności internetowych PAYU

    Są to szybkie przelewy za pośrednictwem PAYU. W tym systemie możesz również zapłacić używając swojej karty płatniczej. Transakcje obsługiwane przez "PAYU" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.

  • Przelew bankowy na konto

    Przesyłka zostaje wysłana po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe sklepu. W tytule wpłaty wpisujemy numer swojego zamówienia, który znajdziemy w mailu potwierdzającym dokonanie zakupu w naszym sklepie. Jeżeli jest to zamówienie telefoniczne w tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko.

  • Płatność przy odbiorze

    Płatności dokonują Państwo przy odbiorze przesyłki u kuriera. Po zapłaceniu należnej kwoty kurierowi można przystąpić do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w jego obecności.

  • Zakupy na raty

          Przesyłka zostaje wysłana po podpisaniu i zatwierdzeniu umowy ratalnej naszego partnera Santander Consumer Bank.


Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!