RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Kompasy

Dobrze działający kompas jest niezawodnym narzędziem do określenia lokalizacji i kierunku wycieczki przy użyciu mapy. Dzięki temu przyrządowi możemy poznać kierunki świata i znaleźć drogę do domu. Młody i stary, duży i mały, każdy podróżnik zawsze odnajdzie drogę, zarówno w mieście jak i w terenie. Obsługa kompasu to doskonała nauka i przygotowa...

Dobrze działający kompas jest niezawodnym narzędziem do określenia lokalizacji i kierunku wycieczki przy użyciu mapy. Dzięki temu przyrządowi możemy poznać kierunki świata i znaleźć drogę do domu. Młody i stary, duży i mały, każdy podróżnik zawsze odnajdzie drogę, zarówno w mieście jak i w terenie. Obsługa kompasu to doskonała nauka i przygotowanie do korzystania z profesjonalnych przyrządów nawigacyjnych w późniejszej przyszłości. Każdy kompas działa w ten sam sposób, podziałka przedstawia informacje w dwóch jednostkach: stopniach i tysiącznych. Kierunki świata są wyraźnie oznaczone, a duża strzałka wskazuje północ. Szczerbinka celownicza z soczewką powiększającą pomaga w określeniu kierunku. Pętla na kciuk znajdująca się w dolnej części korpusu pozwala pewnie trzymać kompas podczas obserwacji niezależnie od tego czy wisisz na linie przyczepiony do skały czy płyniesz żaglówką.

Więcej

Kompasy Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów