RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Lupy

Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i praktycznych lup do codziennego użytku. Soczewki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu obraz obiektów i tekstu jest ostry. Niektóre lupy zostały zaprojektowane w bardzo pomysłowy sposób, który ułatwia pracę i wygodę w użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz lupę, która idealnie ...

Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i praktycznych lup do codziennego użytku. Soczewki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu obraz obiektów i tekstu jest ostry. Niektóre lupy zostały zaprojektowane w bardzo pomysłowy sposób, który ułatwia pracę i wygodę w użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz lupę, która idealnie spełni Twoje potrzeby! Lupa ręczna to niezastąpione narzędzie dla hobbystów i majsterkowiczów. Lupa stacjonarna stołowa z giętkim, regulowanym ramieniem dla lepszego dopasowania przy pracach precyzyjnych. Lupa z powodzeniem może być wykorzystywana w laboratoriach, przez filatelistów. Lupy wyposażone mogą być w świetlówkę kołową dającą stabilne i równomierne światło bez efektu refleksów (olśnienia) i nieszkodliwe dla oka ludzkiego. Lupy z oświetleniem posiadają wystarczająco mocne doświetlenie przez co mogą być wykorzystywane jako zwykła lampa stołowa, warsztatowa. Ramię wysięgnika u podstawy oraz przy soczewce najczęściej posiadają przeguby przez co możemy dowolnie regulować nachylenie oraz wysokość lupy. Lupa może być również bardzo pomocna przy czytaniu drobnego tekstu.

Więcej

Lupy Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów