Przyrządy optyczne

W naszym sklepie znajdziesz sprzęt optyczny wysokiej jakości, który produkowany jest starannie i pod nadzorem produkcji. Dlatego wiele z oferowanych przez nas przyrządów optycznych posiada dożywotnią gwarancję. W naszym sklepie znajdziesz teleskopy, mikroskopy, lornetki i inne wysokiej jakości przyrządy optyczne oraz akcesoria dopasowane do wsze...

W naszym sklepie znajdziesz sprzęt optyczny wysokiej jakości, który produkowany jest starannie i pod nadzorem produkcji. Dlatego wiele z oferowanych przez nas przyrządów optycznych posiada dożywotnią gwarancję. W naszym sklepie znajdziesz teleskopy, mikroskopy, lornetki i inne wysokiej jakości przyrządy optyczne oraz akcesoria dopasowane do wszelkich możliwych zastosowań, spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, profesjonalistów oraz amatorów. Posiadamy urządzenia optyczne w bardzo korzystnych cenach.

Więcej

Przyrządy optyczne Jest 426 produktów.

Podkategorie

 • Literatura i akcesoria

  Potrzebujesz dodatkowe akcesoria do mikroskopu? Mapę nieba, gwiazd czy może literaturę naukową w postaci książki o kosmosie? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoje przyrządy w jak najlepszym stanie. Dodatkowe próbki lub zestawy eksperymentów sprawią, że Twoje badanie będą jeszcze bardziej ciekawe. Akcesoria do teleskopów pozwolą Ci dalej spojrzeć w głębokie niebo. Okulary Levenhuk, filtry, aparaty do astrofotografii, czy soczewki Barlowa są dostępne w naszym sklepie. Zwróć uwagę na piękne tablice i plakaty, które są super pomysłem na prezent i dekoracją pokoju dla każdego zapalonego astronoma. Nasz przewodnik zatytułowany „Zobacz wszystko” pomoże Ci zrobić pierwsze kroki w astronomii. Do bezpiecznego przechowywania i transportu przyrządów możesz kupić jeden z naszych solidnych, wysokiej jakości futerałów Levenhuk na teleskopy.

 • Dedykowane aparaty...

  Znajdziesz tu małe aparaty służące do mikrofotografii. Umożliwiają one wyświetlanie obrazu z mikroskopu na ekranie komputera. Są zdolne uchwycić nawet najmniejsze zmiany i niuanse niewidoczne dla ludzkiego oka. Ich zakres wynosi od 0,3Mpx do 14Mpx. To niezbędne narzędzie do prowadzenia badań w laboratoriach i instytucjach naukowych. Aparaty są kompatybilne z wszystkimi typami mikroskopów – biologicznymi, laboratoryjnymi, klinicznymi i innymi.

 • Lornetki

  Lornetka pozwoli ci zaobserwować obiekty oddalone, byś mógł się im dokładniej przyjrzeć. Pozwoli ci urozmaicić twoje podróże i wycieczki turystyczne. Łączy w sobie prostotę z uniwersalnością. Kompaktowe wymiary lornetek sprawiają, że można je zabrać ze sobą wszędzie i nosić w plecaku. To jeden z najczęściej stosowanych przyrządów podczas obserwacji. Prezentowane przez nasz sklep lornetki to wysokiej klasy sprzęt, który sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pogodowych. To sprzęt, który znalazł wielu entuzjastów na całym świecie, wśród pasjonatów, którzy rozwijają swoje hobby. Lernetki marki Levenhuk objęte są dożywotnią gwarancją na całe życie. Najpopularniejsze serie profesjonalnych lornetek to Sherman, Energy oraz Karma.

 • Lunety

  W naszej ofercie posiadamy lunety dla każdego, od amatorów po zaawansowanych użytkowników. To idealne rozwiązanie do obserwowania odległych obiektów. Lekkie lunety z niewielkimi soczewkami obiektywowymi doskonale sprawdzą się podczas podróży i wędrówek. Te z dużą aperturą doskonale sprawdzą się podczas zastosowań profesjonalnych i polowań. Wszystkie lunety wyposażone są w wysokiej jakości układy optyczne z pełną powłoką, dzięki czemu zapewniają wyraźny i jasny obraz. Oferowane przez nas lunety są wodoodporne, więc bez problemu można z nich korzystać w każdych warunkach atmosferycznych.

 • Lupy

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i praktycznych lup do codziennego użytku. Soczewki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu obraz obiektów i tekstu jest ostry. Niektóre lupy zostały zaprojektowane w bardzo pomysłowy sposób, który ułatwia pracę i wygodę w użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz lupę, która idealnie spełni Twoje potrzeby! Lupa ręczna to niezastąpione narzędzie dla hobbystów i majsterkowiczów. Lupa stacjonarna stołowa z giętkim, regulowanym ramieniem dla lepszego dopasowania przy pracach precyzyjnych. Lupa z powodzeniem może być wykorzystywana w laboratoriach, przez filatelistów. Lupy wyposażone mogą być w świetlówkę kołową dającą stabilne i równomierne światło bez efektu refleksów (olśnienia) i nieszkodliwe dla oka ludzkiego. Lupy z oświetleniem posiadają wystarczająco mocne doświetlenie przez co mogą być wykorzystywane jako zwykła lampa stołowa, warsztatowa. Ramię wysięgnika u podstawy oraz przy soczewce najczęściej posiadają przeguby przez co możemy dowolnie regulować nachylenie oraz wysokość lupy. Lupa może być również bardzo pomocna przy czytaniu drobnego tekstu.

 • Mikroskopy

  Prowadzenie obserwacji przez mikroskop jest bardzo przydatne w wielu dziedzinach nauki i przemysłu. To również fascynujące hobby dla pasjonatów biologii i medycyny. Mikroskop pozwala przyjrzeć się przedmiotom lub obiektom z bliska, a także poznać budowę istot żywych lub przedmiotów znajdujących się wokół nas. Mikroskopy to bardzo ważne i pomocne narzędzie edukacyjne, które pozwala rozwijać kreatywność. Rozwój technologiczny sprawił, że proste mikroskopy optyczne stały się bardziej rozbudowane i z czasem oferowały znacznie więcej funkcji. Oprócz klasycznych mikroskopów znajdziesz w naszej ofercie również mikroskopy cyfrowe i stereoskopowe.

 • Monokulary

  Wybierasz się do lasu spędzić czas na łonie natury? Oferujemy sprawdzone i  znane monokulary firmy Levenhuk. To lekkie przyrządy, które umożliwiają oglądanie odległych obiektów z dużą dokładnością. Ważną zaletą monokularów są ich małe rozmiary. Zajmują znacznie mniej miejsca w plecaku lub w kieszeni niż standardowe lornetki. Monokulary są niezbędnym elementem wyposażenia każdego podróżnika i wędrowca. Znakomity układ optyczny zapewnia żywy, krystalicznie czysty i wyjątkowo ostry obraz. Aby wybrać odpowiedni monokular musisz określić przeznaczenie w jakim chcesz go wykorzystać. Jeśli chcesz obserwować horyzont to powinieneś szukać dużej średnicy soczewki obiektywowej i małego lub średniego powiększenia. Jeśli chcesz widzieć jak najdalej i dostrzegać małe obiekty, wtedy najważniejszą cechą będzie dla Ciebie moc powiększenia. A jeśli chcesz mieć wszystkie te cechy naraz, właściwym wyborem będzie monokular ze zmiennym powiększeniem. Musisz też oczywiście pamiętać o tym, że najlepsze monokulary są wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Nasze monokulary są małe, łatwe i wygodne w obsłudze, bardzo stylowe i niemal nic nie ważą. Dzięki temu są mobilne. Zapewniają obraz zaskakująco dobrej jakości dzięki zastosowaniu szkła optycznego pokrytego wielowarstwową powłoką. Zakres produktów obejmuje modele o stałym powiększeniu, które można montować na statywie oraz dwa modele ze zmiennym powiększeniem. Ceny monokularów Levenhuk są bardzo przystępne i oferują jeden z najlepszych na rynku optycznym stosunek jakości do ceny. Wszystkie modele posiadają dodatkowe akcesoria, w tym sakwę, pasek i ściereczkę do czyszczenia.

 • Teleskopy

  W naszej ofercie znajdziesz różne teleskopy, takie dla dzieci, dla początkujących, a także dla ekspertów i entuzjastów. Teleskopy możemy podzielić na różne kategorie. Ze względu na konstrukcję optyczną teleskopy dzielimy na te z refraktorem, zwierciadlane oraz katadioptryczne. Biorąc pod uwagę zastosowanie teleskopów to istnieją urządzenia do obserwowania obiektów planetarnych, głębokiego nieba oraz punktów naziemnych. Ostatni podział tych urządzeń to typ montażu. Istnieją teleskopy azymutalne, paralyktyczne oraz GoTo. Od dawien dawna ludzie pragnęli sięgnąć wzrokiem najdalej, jak to tylko jest możliwe. Niebo i gwiazdy fascynują większość z nas. Chcieliśmy poznać Księżyc, Układ Słoneczny i inne zakątki otaczającego nas wszechświata. Pomimo upływu wielu lat nie wiemy, ani nie znamy prawie nic co może ukazać nam kosmos. Teraz mając w zasięgu ręki profesjonalne przyrządy optyczne możemy dołączyć do grona spełnionych naukowców.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 426 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 426 elementów