RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Rękawki do pływania

Dmuchane rękawki dla dzieci zakładane na ramiona doskonale pomagają w nauce pływania i zachowaniu bezpieczeństwa podczas letnich kąpieli. Posiadamy rękawki takich firm jak Intex i Bestway. Rękawki do pływania są doskonałym rozwiązaniem dla małych dzieci, które koniecznie chcą spędzić czas w wodzie lecz nie potrafią jeszcze dobrze pływać. W razie...

Dmuchane rękawki dla dzieci zakładane na ramiona doskonale pomagają w nauce pływania i zachowaniu bezpieczeństwa podczas letnich kąpieli. Posiadamy rękawki takich firm jak Intex i Bestway. Rękawki do pływania są doskonałym rozwiązaniem dla małych dzieci, które koniecznie chcą spędzić czas w wodzie lecz nie potrafią jeszcze dobrze pływać. W razie zachwiania równowagi i przewrócenia się dziecko zawsze wynurzy się na powierzchnię. Taka asekuracja pozwala nam, rodzicom  wypocząć nad morzem, bez konieczności ciągłego zamartwiania się, gdy nasza pociecha znajduje się w wodzie. Na każdym z rękawków zostały umieszczone bajkowe postacie i kolorowe motywy.

Więcej

Rękawki do pływania Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów