Katalog

Wiek użytkownika

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Rękawki do pływania

Dmuchane rękawki dla dzieci zakładane na ramiona doskonale pomagają w nauce pływania i zachowaniu bezpieczeństwa podczas letnich kąpieli. Posiadamy rękawki takich firm jak Intex i Bestway. Rękawki do pływania są doskonałym rozwiązaniem dla małych dzieci, które koniecznie chcą spędzić czas w wodzie lecz nie potrafią jeszcze dobrze pływać. W razie...

Dmuchane rękawki dla dzieci zakładane na ramiona doskonale pomagają w nauce pływania i zachowaniu bezpieczeństwa podczas letnich kąpieli. Posiadamy rękawki takich firm jak Intex i Bestway. Rękawki do pływania są doskonałym rozwiązaniem dla małych dzieci, które koniecznie chcą spędzić czas w wodzie lecz nie potrafią jeszcze dobrze pływać. W razie zachwiania równowagi i przewrócenia się dziecko zawsze wynurzy się na powierzchnię. Taka asekuracja pozwala nam, rodzicom  wypocząć nad morzem, bez konieczności ciągłego zamartwiania się, gdy nasza pociecha znajduje się w wodzie. Na każdym z rękawków zostały umieszczone bajkowe postacie i kolorowe motywy.

Więcej

Rękawki do pływania Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów