RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Stół do gry w cymbergaj

Następną grą jaką znamy z wycieczek do kurortów turystycznych jest cymbergaj. Teraz stoły do tej gry również są dostępne w naszej ofercie. Air Hockey Cymbergaj dla dzieci i dorosłych to super zabawa dla wszystkich! Gra polega na uderzaniu w krążek i trafieniu do bramki przeciwnika. Sam krążek lekko unosi się na boiskiem dlatego po uderzeniu poru...

Następną grą jaką znamy z wycieczek do kurortów turystycznych jest cymbergaj. Teraz stoły do tej gry również są dostępne w naszej ofercie. Air Hockey Cymbergaj dla dzieci i dorosłych to super zabawa dla wszystkich! Gra polega na uderzaniu w krążek i trafieniu do bramki przeciwnika. Sam krążek lekko unosi się na boiskiem dlatego po uderzeniu porusza się bardzo szybko i może być trudny do obrony. Nadmuch stołu odbywa się przez sterowaną elektrycznie dmuchawę. Gra w hokeja krążkami jest bardzo często spotykana w salonach gier. Możesz wybrać mniejszy stół do cymbergaja zasilany przez baterie lub większy do postawienia w pokoju dziecka zasilany z sieci 230V.

Więcej

Stół do gry w cymbergaj Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów