RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Części zamienne

W tym dziale znajdziemy części zamienne do wyciągarek samochodowych firmy Titanium oraz Dragon Winch. Potrzebujesz silnik do wyciągarki, sprzęgło, a może pilot do sterowania pracą wyciągarki?

Części zamienne Jest 9 produktów.

Podkategorie

  • Piloty do wyciągarek

    Piloty przewodowe oraz bezprzewodowe do wyciągarek elektrycznych są wygodnym rozwiązaniem podczas pracy z wyciągarką samochodową. Piloty bezprzewodowe posiadają zabezpieczenie, które odcina zasilenie pilota. Wyłącznik jest zamontowany z boku obudowy. Dzięki temu nie ma obaw, że przez przypadek uruchomimy naszą wyciągarkę.

  • Silniki i sprzęgła

    Kompletne silniki elektryczne oraz sprzęgła z obudową do wyciągarek elektrycznych. Gotowe do montażu zespoły przeznaczone do wyciągarek ATV, wyciągarek samochodowych oraz wyciągarek do lawet. Jest to idealne rozwiązanie gdy dany element w obecnej wyciągarce uległ uszkodzeniu i wystarczy tylko jego wymiana.

  • Przekaźniki i sterowniki

    Sterownik jest samodzielnym układem, który zajmuje się nadzorowaniem pracy urządzenia elektrycznego. Zaprezentowane przez nas sterowniki do wyciągarek są zaopatrzone w okablowanie.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów