Części zamienne

W tym dziale znajdziemy części zamienne do wyciągarek samochodowych firmy Titanium oraz Dragon Winch. Potrzebujesz silnik do wyciągarki, sprzęgło, a może pilot do sterowania pracą wyciągarki?

Części zamienne Jest 9 produktów.

Podkategorie

  • Piloty do wyciągarek

    Piloty przewodowe oraz bezprzewodowe do wyciągarek elektrycznych są wygodnym rozwiązaniem podczas pracy z wyciągarką samochodową. Piloty bezprzewodowe posiadają zabezpieczenie, które odcina zasilenie pilota. Wyłącznik jest zamontowany z boku obudowy. Dzięki temu nie ma obaw, że przez przypadek uruchomimy naszą wyciągarkę.

  • Silniki i sprzęgła

    Kompletne silniki elektryczne oraz sprzęgła z obudową do wyciągarek elektrycznych. Gotowe do montażu zespoły przeznaczone do wyciągarek ATV, wyciągarek samochodowych oraz wyciągarek do lawet. Jest to idealne rozwiązanie gdy dany element w obecnej wyciągarce uległ uszkodzeniu i wystarczy tylko jego wymiana.

  • Przekaźniki i sterowniki

    Sterownik jest samodzielnym układem, który zajmuje się nadzorowaniem pracy urządzenia elektrycznego. Zaprezentowane przez nas sterowniki do wyciągarek są zaopatrzone w okablowanie.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów