RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Puzzle klocki układanki

Puzzle dla małych dzieci oraz niemowląt. Do zabawy, układania oraz nauki logicznego myślenia. W swojej ofercie posiadamy puzzle do kąpieli, które dziecko może przyklejać na wannę podczas kąpieli. Puzzle dźwiękowe kojarzą wygląd zwierzątek z ich naturalnymi odgłosami wydawanymi w przyrodzie. Ostatnimi czasy wracają do naszych łask puzzle drewnian...

Puzzle dla małych dzieci oraz niemowląt. Do zabawy, układania oraz nauki logicznego myślenia. W swojej ofercie posiadamy puzzle do kąpieli, które dziecko może przyklejać na wannę podczas kąpieli. Puzzle dźwiękowe kojarzą wygląd zwierzątek z ich naturalnymi odgłosami wydawanymi w przyrodzie. Ostatnimi czasy wracają do naszych łask puzzle drewniane, które same w sobie są atrakcyjne i dużo bardziej odporne na zniszczenia. Różnego rodzaju klocki, układanki i sortery to doskonałe zabawki edukacyjne, które już od najmłodszych chwil uczą dzieci logicznego myślenia, pozwania kształtów przedmiotów i szczegółów otoczenia. Drewniany domek z klockami lub puzzle piankowe do układania na podłodze to godziny udanej zabawy z rówieśnikami albo opiekunami.

Więcej

Puzzle klocki układanki Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 52 elementów