RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Parasole ogrodowe plażowe

Parasol ogrodowy sprawdza się zawsze podczas dużych upałów i odpoczywania w miejscach nasłonecznionych. Nowoczesne parasole ogrodowe możemy złożyć w taki sposób, aby nie zostały uszkodzone nawet na dużym wietrze. Parasol z korbką posiada szybką funkcje rozkładania i składania. Nowością są parasole ogrodowe wyposażone w solarne światło LED. Dodat...

Parasol ogrodowy sprawdza się zawsze podczas dużych upałów i odpoczywania w miejscach nasłonecznionych. Nowoczesne parasole ogrodowe możemy złożyć w taki sposób, aby nie zostały uszkodzone nawet na dużym wietrze. Parasol z korbką posiada szybką funkcje rozkładania i składania. Nowością są parasole ogrodowe wyposażone w solarne światło LED. Dodatkowo jeśli parasol jest wyposażony w zdejmowaną moskitierę, to możemy korzystać z tego miejsca do siedzenia również po zmroku nie martwiąc się uporczywymi owadami i komarami. Parasole ogrodowe występują w różnych kolorach i o różnej średnicy. Wybierz parasol ogrodowy w kolorze antracyt i ciesz się piękną aranżacją swojego ogrodu lub tarasu. Jadąc nad wodę zabierz ze sobą parasol plażowy, który może pełnić również funkcję parawanu. Parasole plażowe wbijane w ziemie będą doskonałą osłoną przed palącym słońcem nad morzem.

Więcej

Parasole ogrodowe plażowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów