RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Czajniki i ekspresy

Następcą standardowego czajnika jest czajnik elektryczny, wyposażony w własną grzałkę o dużej mocy oraz podziałkę poziomu wypełnienia wodą. Czajniki elektryczne dostępne są w wielu kształtach i kolorach, a także o różnej pojemności. Ze względu na dużą moc czajnik elektryczny znacznie szybciej zagotuje wodę niż standardowy stawiany na kuchenkę. N...

Następcą standardowego czajnika jest czajnik elektryczny, wyposażony w własną grzałkę o dużej mocy oraz podziałkę poziomu wypełnienia wodą. Czajniki elektryczne dostępne są w wielu kształtach i kolorach, a także o różnej pojemności. Ze względu na dużą moc czajnik elektryczny znacznie szybciej zagotuje wodę niż standardowy stawiany na kuchenkę. Nowoczesne ekspresy do kawy pozwolą cieszyć się aromatem prawdziwej kawy każdego poranka. W większości zestawów dołączone są kubki, do których nasz ekspres bezpośrednio będzie nalewał aromatyczną, świeżą kawę.

Więcej

Czajniki i ekspresy Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 37 elementów