RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Opiekacze i gofrownice

Elektryczne urządzenie kuchenne do pieczenia wafli o specyficznej strukturze. Gofrownice działają na tej samej zasadzie co grille elektryczne, posiadają dwie niezależne płyty grzewcze umieszczone na przeciw siebie. W zależności od typu gofrownicy płyty grzewcze mają różnye rozmiary i kształty. Jedna z płyt znajduje się na podstawie, a druga w po...

Elektryczne urządzenie kuchenne do pieczenia wafli o specyficznej strukturze. Gofrownice działają na tej samej zasadzie co grille elektryczne, posiadają dwie niezależne płyty grzewcze umieszczone na przeciw siebie. W zależności od typu gofrownicy płyty grzewcze mają różnye rozmiary i kształty. Jedna z płyt znajduje się na podstawie, a druga w pokrywie, obecnie płyty grzewcze pokrywane są cienką warstwą teflonu zapobiegającą przywieraniu ciasta podczas pieczenia. Sandwich to popularnie kanapka na ciepło. Urządzenia ta smażą chleb bądź bułki w raz z ich zawartością. Szybka przekąska na ciepło zawsze poprawia nastrój w domu i pracy.

Więcej

Opiekacze i gofrownice Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów