RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Laktatory i akcesoria

Laktator ręczny lub elektryczny  to urządzenie, na którego stosowanie decyduje się wiele świeżo upieczonych mam. Pomaga stymulować laktację, co przekłada się na zwiększoną produkcję naturalnego pokarmu w okresie karmienia piersią. Laktator pozwala na stymulację naturalnego procesu ssania przez dziecko. Laktator jest bardzo prosty w obsłudze i wy...

Laktator ręczny lub elektryczny  to urządzenie, na którego stosowanie decyduje się wiele świeżo upieczonych mam. Pomaga stymulować laktację, co przekłada się na zwiększoną produkcję naturalnego pokarmu w okresie karmienia piersią. Laktator pozwala na stymulację naturalnego procesu ssania przez dziecko. Laktator jest bardzo prosty w obsłudze i wygodny w użyciu. Jako świeżo upieczona mama zależy Ci na tym, aby dać Twojemu maluszkowi wszystko co najlepsze. Mleko matki jest najzdrowszym i najbardziej wartościowym pokarmem dla noworodków i niemowląt. Laktator pozwoli Ci w łatwy sposób odciągnąć mleko z Twoich piersi. Wystarczy ułożyć się wygodnie w fotelu i użyć laktator. Możesz z niego korzystać praktycznie wszędzie gdzie jesteś.

Więcej

Laktatory i akcesoria Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów