Materace welurowe

Dmuchane materace z wbudowaną pompką elektryczną lub nożną. Prezentowane materace dmuchane, welurowe czyli pokryte welurem na górze są niezwykle wygodne i wykonane z mocnego tworzywa, co zapewnia długą żywotność tego typu produktu wypoczynkowego. Wierzchnia warstwa została pokryta miłym w dotyku welurem. Dodatkowo pomaga on utrzymać prześcieradł...

Dmuchane materace z wbudowaną pompką elektryczną lub nożną. Prezentowane materace dmuchane, welurowe czyli pokryte welurem na górze są niezwykle wygodne i wykonane z mocnego tworzywa, co zapewnia długą żywotność tego typu produktu wypoczynkowego. Wierzchnia warstwa została pokryta miłym w dotyku welurem. Dodatkowo pomaga on utrzymać prześcieradło na swoim miejscu. W niniejszym dziale znajdziemy materace jednoosobowe i dwuosobowe, a także dmuchane sofy, fotele, łóżka oraz wszelkie niezbędne akcesoria, aby wypocząć w domu, na plaży i w podróży. Nadmuchaj materac manualnie pompką tłokową lub poprzez wbudowaną pompkę elektryczną. Tradycyjna polska gościnność, uginające się stoły oraz życzliwość polaków to główne cechy z których kojarzona jest Polska i jej mieszkańcy.

Więcej

Materace welurowe Jest 129 produktów.

Podkategorie

 • Jednoosobowe materace...

  Nadmuchiwane materace do użytku w domu i poza nim. Materace jednoosobowe po napompowaniu nie zajmują wiele miejsca, a tworzą dodatkowe miejsce do spania. Część materacy jest wyposażona w wbudowaną poduszkę, zaś wierzchnia część pokryta jest welurem. Przyjemne w dotyku materace zapewniają przyjemny odpoczynek oraz głęboki sen. Komfort i odpowiednia pozycja w trakcie snu są bardzo istotne, gdyż od tego często zależy nasze samopoczucie przez kolejne dni.

 • Dwuosobowe materace...

  Wygodne welurowe materace dwuosobowe tworzą w naszym domu dodatkowe miejsca do spania dla przyjaciół, rodziny i gości. Wierzchnia część materaca pokryta jest w większości przypadków welurem. Ze względu na wytrzymałe tworzywa materace są odporne na otarcia. Tego typu materace sprawdzą się również pod namiotem. Oferujemy materace znanych i cenionych firm czyli Intex oraz Bestway

 • Poduszki i zagłówki...

  Taka dmuchana poduszka lub zagłówek zdecydowanie przyda się podczas długiego siedzenia na łodzi lub spania. Długa podróż pociągiem lub samochodem często wiąże się bólem karku, co ma negatywny wpływ na nasze samopoczucie - często nawet przez kilka kolejnych dni. Jednak warto zapobiec temu niemiłemu uczuciu wesprzeć swoją szyję przy pomocy turystycznej poduszki. Świetnie opatentowane powierzchnie welurowe wspierają szyję. Po spuszczeniu powietrza tego typu akcesoria zajmują mało miejsca.

 • Sofy i fotele dmuchane

  Stylowe fotele o różnych wymiarach i kolorystyce są doskonałe, aby nadać pomieszczeniu wyrazisty akcent. Tego typu wypoczynkowe fotele są również idealne na wakacje nad jeziorem. Fotele dmuchane z oparciem są niezwykle wygodne i chronią przy tym części lędźwiowe. Ponadto w niniejszej kategorii oferujemy również dmuchane, przenośne sofy, które są idealnym rozwiązaniem na zrelaksowanie się nie tylko w domu, ale również poza nim. Dmuchane "meble" to również świetne rozwiązanie, gdy przyjeżdżają do nas goście, a zabraknie nam łóżek, czy miejsc do odpoczynku.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 129 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 129 elementów