RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kategorie

Akcesoria Glovii

W tym dziale znajdziesz oryginalne, zapasowe akumulatory marki Glovii oraz wszystkie akcesoria potrzebne do ich użytkowania, takie jak ładowarki oraz kable połączeniowe. Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoj...

W tym dziale znajdziesz oryginalne, zapasowe akumulatory marki Glovii oraz wszystkie akcesoria potrzebne do ich użytkowania, takie jak ładowarki oraz kable połączeniowe. Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą nie tylko o sportowcach, ale również do użytku codziennego podczas wyprawy na ryby, na polowanie, podczas robienia zdjęć w plenerze czy pracy na dworze jesienią, zimą oraz wiosną.

Więcej

Akcesoria Glovii Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów