RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Teleskopy

W naszej ofercie znajdziesz różne teleskopy, takie dla dzieci, dla początkujących, a także dla ekspertów i entuzjastów. Teleskopy możemy podzielić na różne kategorie. Ze względu na konstrukcję optyczną teleskopy dzielimy na te z refraktorem, zwierciadlane oraz katadioptryczne. Biorąc pod uwagę zastosowanie teleskopów to istnieją urządzenia do ob...

W naszej ofercie znajdziesz różne teleskopy, takie dla dzieci, dla początkujących, a także dla ekspertów i entuzjastów. Teleskopy możemy podzielić na różne kategorie. Ze względu na konstrukcję optyczną teleskopy dzielimy na te z refraktorem, zwierciadlane oraz katadioptryczne. Biorąc pod uwagę zastosowanie teleskopów to istnieją urządzenia do obserwowania obiektów planetarnych, głębokiego nieba oraz punktów naziemnych. Ostatni podział tych urządzeń to typ montażu. Istnieją teleskopy azymutalne, paralyktyczne oraz GoTo. Od dawien dawna ludzie pragnęli sięgnąć wzrokiem najdalej, jak to tylko jest możliwe. Niebo i gwiazdy fascynują większość z nas. Chcieliśmy poznać Księżyc, Układ Słoneczny i inne zakątki otaczającego nas wszechświata. Pomimo upływu wielu lat nie wiemy, ani nie znamy prawie nic co może ukazać nam kosmos. Teraz mając w zasięgu ręki profesjonalne przyrządy optyczne możemy dołączyć do grona spełnionych naukowców.

Więcej

Teleskopy Jest 65 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 65 elementów