RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Akcesoria do ćwiczeń

Aby Twoje ćwiczenia były bardzie efektywne warto jest zastosować dodatkowe przyrządy fitness. Oferujemy różnego rodzaju maty i materace do jogi, uchwyty do robienia pompek, koła hula-hop oraz skakanki. Dzięki połączeniu nowoczesnej elektroniki i wysokiej jakości wykonania możesz wybrać sprzęt do ćwiczeń, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną formę....

Aby Twoje ćwiczenia były bardzie efektywne warto jest zastosować dodatkowe przyrządy fitness. Oferujemy różnego rodzaju maty i materace do jogi, uchwyty do robienia pompek, koła hula-hop oraz skakanki. Dzięki połączeniu nowoczesnej elektroniki i wysokiej jakości wykonania możesz wybrać sprzęt do ćwiczeń, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną formę. Atlasy, rowerki to rozbudowane i uniwersalne sprzęty do ćwiczeń, które pozwolą ci pracować nad wieloma partiami mięśni. Są solidnie wykonane. Potrafią zastąpić wiele ławek, a do tego pozwolą ci zaoszczędzić miejsce. To sprzęt przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i do profesjonalnych siłowni. Swoją funkcjonalnością zadowolą wszystkich, od amatorów, aż po zawodowców.

Więcej

Akcesoria do ćwiczeń Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 41 elementów