RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Gokarty na pedały

Profesjonalny i solidny gokart na pedały dla Twojego dziecka! Skrętna oś zastosowana w gokarcie sprawia, że manewrowanie nim nie sprawi Twojemu maluchowi najmniejszego kłopotu. Po pociągnięciu dźwigni gokart posiada opcję wolnego biegu - dzięki czemu można zablokować obrót pedałów (przydatne podczas jazdy z górki). Regulacja odległości siedzenia...

Profesjonalny i solidny gokart na pedały dla Twojego dziecka! Skrętna oś zastosowana w gokarcie sprawia, że manewrowanie nim nie sprawi Twojemu maluchowi najmniejszego kłopotu. Po pociągnięciu dźwigni gokart posiada opcję wolnego biegu - dzięki czemu można zablokować obrót pedałów (przydatne podczas jazdy z górki). Regulacja odległości siedzenia od napędu, pozwala dopasować gokart do wieku dziecka. Pompowane koła dodatkowo poprawiają komfort jazdy nawet po nierównościach. W ofercie sklepu Xsonic.pl znalazły się różne modele gokartów na pedały.

Więcej

Gokarty na pedały Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów