Off-road

Wyciągarka samochodowa, wyciągarka atv, wyciągarka do lawet, wyciągarki hydrauliczne to sprzęt przeznaczony do sportu motorowerowego polegającym na jeżdżeniu specjalnie przygotowanym samochodem (samochodem terenowym) po nieutwardzonych drogach oraz do samochodów użytkowych a także lawetach. W zależności od terenu, po którym się jeździ wyróżnia s...

Wyciągarka samochodowa, wyciągarka atv, wyciągarka do lawet, wyciągarki hydrauliczne to sprzęt przeznaczony do sportu motorowerowego polegającym na jeżdżeniu specjalnie przygotowanym samochodem (samochodem terenowym) po nieutwardzonych drogach oraz do samochodów użytkowych a także lawetach. W zależności od terenu, po którym się jeździ wyróżnia się kilka odmian off-roadu: przeprawowy oraz Rock crawling. Wyciągarki elektryczne to urządzenia wspomagające przejazd pojazdów mechanicznych przez trudny teren.

Więcej

Off-road Jest 60 produktów.

Podkategorie

 • Wyciągarki ATV (Quad)

  Posiadamy wyciągarki do quadów o różnej sile uciągu. Pasują do każdego quada. Wyciągarka elektryczna ATV przeznaczona do montażu w każdym quadzie, pozwala na jazdę i przeprawę przez najtrudniejszy teren tzw. off road. Wyciągarki ATV mają jeszcze jedne bardzo popularne zastosowanie, otóż używane są do wyciągania małych łodzi na rampę. Tak samo jak większe wyciągarki samochodowe dostępne są w dwóch wersjach: z liną syntetyczną oraz liną stalową. Najważniejszym parametrem technicznym wyciągarki są jej przełożenia co wpływa na prędkość zwijania liny. Oprócz wyciągarek oferujemy cały osprzęt do tego rodzaju urządzeń, tj. liny, szekle, pasy, pokrowce itd.

 • Wyciągarki przenośne

  Wyciągarka przenośna marki Dragon Winch jak sama nazwa mówi jest urządzeniem mobilnym i nie wymaga stałego montażu. W celu użycia wyciągarki nakłada się ją na samochodowych hak holowniczy i połańczan do zasilania 12V. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem pilota przewodowego. Wyciągarka przenośna idealnie sprawdza się podczas wciągania łodzi na przyczepę transportowa, podczas wypraw off-road-owych a także do zwykłego zastosowania w warsztatach albo domu.

 • Wyciągarki ręczne

  Wyciągarka do łodzi, wyciągarka korbowa to wiele nazw wyciągarki ręcznej w której do wciągnięcia przedmiotu wykorzystywana jest siła ludzkich mięśni. Wyciągarki ręczne marki Dragon Winch cechuje wytrzymały korpus wykonany z stali oraz nowy zapadkowy system blokujący samoistne wyciąganie liny z bębna wyciągarki. Wyciągarki ręczne stosuje się najczęściej podczas wciągania niewielkich łodzi, quadów czy motocykli na przyczepę. Nowością w wyciągarkach ręcznych jest możliwość wyboru czy na bębnie wyciągarki ma znajdować się standardowa lina stalowa czy pas wykonany z mocnego tworzywa.

 • Wyciągarki do Lawet

  Elektryczna wyciągarka do lawety posiada silnik elektryczny o uciągu aż 5,5T pozwala to nam na bardzo szerokie zastosowania w transporcie drogowym a także morskim, np. do wyciągania jachtów. Wyciągarki do lawet dostępne są w dwóch wersjach: z liną syntetyczną oraz liną stalową. Najważniejszym parametrem technicznym wyciągarki do lawet są jej przełożenia co wpływa na prędkość zwijania liny. Oprócz wyciągarek do lawet oferujemy cały osprzęt do tego rodzaju urządzeń, tj. liny, szekle, pasy, pokrowce itd.

 • Wyciągarki samochodowe

  Oferujemy wyciągarki do samochodów terenowych o różnej sile uciągu przeznaczone do samochodów terenowych. Wyciągarki samochodowe elektryczne montowane w pojazdach off-rodowych, pozwalają na przeprawę przez najtrudniejszy teren. Wyciągarka samochodowa dostępna jest w dwóch wersjach: z liną syntetyczną oraz liną stalową. Najważniejszym parametrem technicznym wyciągarki elektrycznej są jej przełożenia co wpływa na prędkość zwijania liny. Oprócz wyciągarek oferujemy cały osprzęt do tego rodzaju urządzeń, tj. liny, szekle, pasy, pokrowce i inne.

 • Liny do wyciągarek

  Liny stalowe oraz syntetyczne do wyciągarek samochodowych dla off-rodu, quadów ATV oraz lawet. Lina syntetyczna jest wykonana z najmocniejszego włókna świata Dyneema czyli polietylenu o ultra wysokiej masie cząsteczkowej. Dzięki temu wytrzymuje ogromne obciążenia i jest 70% mocniejsza od liny stalowej. Uszkodzoną linę możemy naprawić. Są do tego przeznaczone specjalne zestawy naprawcze. Lina syntetyczna jest sześć razy lżejsza od liny stalowej i dużo łatwiej ją nawinąć, gdyż jest miękka.

 • Pasy i taśmy

  Elementami wyposażenia wyciągarki samochodowej są bardzo wytrzymałe i dodatkowo wzmacniane pasy zabezpieczające samochód przed zsunięciem z lawety. Pasy są bardzo często wykorzystywane w off roadzie np. do opasania wokół drzewa, przy trudniej przeprawie samochodem.

 • Płyty montażowe

  Płyty montażowe ułatwiają montaż wyciągarki do samochodu. Płyty posiadają otwory przelotowe, które umożliwiają przeprowadzenie przewodów zasilających wyciągarkę.

 • Podnośniki FARM-JACK

  Podnośniki FARM-JACK przydadzą się w każdym off-roadowym aucie oraz podczas prac warsztatowych. Płynne podnoszenie i opuszczanie pozwoli Ci na szybką naprawę lub sprawdzenie auta. Dodatkową zaletą jest podwójna funkcja większości podnośników FARM-JACK, a mianowicie ma ona również zastosowanie ręcznej wyciągarki.

 • Szekla hak zblocze

  Szekla to metalowa klamra w kształcie litery "U" lub "Ω", tworząca w całości zamknięty uchwyt, otwierany i zamykany za pomocą śruby czyli sworznia lub sprężynowej zapadki, służąca do łączenia lin zakończonych okiem z wyciągarką. Tworzy szybkie tymczasowe połączenia między elementami. Stosowana w żeglarstwie, budownictwie, off roadzie i wielu innych dziedzinach sportu i przemysłu. Zblocze służy do zwiększenia siły uciągu wyciągarki lub zmiany kierunku biegu liny. Element ma zastosowanie w wielu akcjach ratunkowych oraz w terenie. Zblocze jest bardzo wytrzymałe oraz odporne na korozję, co zapewnia jego długą żywotność.

 • Prowadnice do lin

  Prowadnica do lin jest niezbędnym dodatkiem do każdej wyciągarki. Osprzęt jest wyposażony w linę syntetyczną. Prowadnica liny pełni dwie funkcje, umożliwia zarówno nawinięcie liny na bęben, jak i zabezpiecza ją przed uszkodzeniami podczas przesuwania się bezpośrednio po płycie montażowej wyciągarki.

 • Akcesoria do Offroadu

  Akcesoria offroad są niezbędne dla każdego uczestnika, który jest przygotowany na wszystkie sytuacje wymagające użycia dodatkowego sprzętu. Bardzo często kierowcy poddają swoje auta licznym przeróbkom, które mają udoskonalić ich pojazdy. Offroadowe akcesoria są niezbędną gamą produktów każdego użytkowania.

 • Części zamienne

  W tym dziale znajdziemy części zamienne do wyciągarek samochodowych firmy Titanium oraz Dragon Winch. Potrzebujesz silnik do wyciągarki, sprzęgło, a może pilot do sterowania pracą wyciągarki?

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 60 elementów